ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

GUM Soft-Picks Fluoride Arayüz Fırçası Large 40Adet

17057

Markası : G.U.M.

0 Item Items

Diş aralarını,tellerin aralarını daha kolay temizleyebileceğiniz GUM Soft-Picks Fluoride Arayüz Fırçası Large 40Adet, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

23.22 TL KDV DAHİL

20.9 TL KDV DAHİL

10% indirim

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 208 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 208 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.21 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

GUM Soft-Picks Fluoride Arayüz Fırçası Large 40Adet :

GUM Soft-Picks Fluoride Arayüz Fırçası Large 40Adet :

Marka Adı :G.U.M.

Ürün Adı : GUM Soft-Picks Fluoride Ara yüz Fırçası Large

Ürün Miktarı : 1 Paket üründe 40 adet ara yüz fırça, 1 adet saklama kutusu

Ürün Özellikleri : Diş aralarını yumuşak bir şekilde temizlemenin yanı sıra köprü, protez, implantların arasını da kolayca temizleyerek tam bir ağız içi temizliği sağlayabilmenize yardımcı olur.

Mikro kılları ile diş etlerinde masaj etkisi sağlayarak rahatlama elde etmenize de yardımcı olur. Large formdadır.

Sonuç : Daha temiz dişler ve ağız içinde ferahlık

Kullanım : Yumuşak esnek ucu diş aralarını, diş tellerini aralarını, implant boşluklarını daha rahat temizleyebileceğiniz şekilde esner. Diş aralarını zorlamadan temizleyiniz.

Her kullanımdan sonra yıkayınız ve her üç ayda bir fırçanızıdeğiştiriniz.

İçerik : Esnek plastik gövde üzerinde 76 kauçuk kıl bulunur.

Ağız içinin yeteri kadar temizlenmesi önemlidir. Temizlik sağlanamadığında biriken yiyecek artıkları plak oluşmasına ve dişlerin çürümesine yol açabilir.

Dişlerin araları, diş tellerinin altları düzgünce temizlenemediğinde buralarda çürükler ve diş etlerinde rahatsızlıklar oluşabilir.

GUM Soft-Picks Fluoride Arayüz Fırçası Large 40Adet :

Ağız hijyeni ile ağız içi sağlığınızı korumaya yardımcı olabilirsiniz. Dişlerin ve ağız içinin sağlığı sindiriminizi ve buna bağlı diğer organları da etkiler bu nedenle asla ihmal edilmemelidir.

Yiyecek artıkları şekerli içecekler dişlere yapışır ve bunlar dişlerde plak oluşmasına yol açarlar. G.U.M. markasında bulunan diş bakım ürünleri tam bir ağız sağlığı elde etmenize yardımcı olurlar.

Dişlerinizi sadece fırçalamak yeterli olmaz, diş fırçası dişlerin aralarına, tel, implantların boşluklarına ulaşamaz bu nedenle ara yüz fırçaları size daha düzgün bir ağız temizliği sağlamakta yardımcı olacaktır.

Plak oluşumlarını derinlemesine temizlemeye yardım eder. Diş etlerine masaj etkisi de yaparak rahatlama sağlar.Yumuşaktır ve kauçuk formu ile kolayca zorlu bölgelere ulaşabilir.

GUM Soft-Picks Fluoride Arayüz Fırçası Large 40Adet, TuruncuKasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.