ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Hamadi Shea Leave In Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem 120ml

11237

Markası : Hamadi

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz Hamadi Shea Leave In Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem 120ml, Cansız,ince telli,nemsiz ve hasar görmüş saçlara parkalık vermeye yardımcı bir üründür.

Daha fazla detay

100 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1000 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1000 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.00 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Hamadi Shea LeaveIn Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem 120ml

Hamadi Shea Leave In Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem 120ml

Marka Adı: Hamadi

Ürün Adı: Hamadi Shea Leave In Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem

Ürün Miktarı: 120ml

Ürün Özellikleri: Cansız saçlara hacim kazandırmaya çalışır. Saçı nemlendirirken, şekil almasını kolaylaştırır.

Sonuç: Saçlara zarar vermeden, parlatır ve sağlıklı bir görünüm vermeye çalışır.

Kullanım Şekli:Temiz saçınıza nemli veya kuru olarak uygulayabilirsiniz. Saç diplerine ve saça masaj yaparak uygulanır. Düz görünüm elde etmek için, saç fırçası ya da fön makinası kullanabilirsiniz. Dalgalı saç görünümü elde etmek içinse,saçlarınızı bükerek toplayın ve bir süre sonra bırakın.

Elektiriklenen,cansız, şekilsiz saçlar, bakımsız görünmenizi sağlar. Sağlıklı saçlar, kadınlar için olduça önemlidir. Sağlıkla ışıldayan, hacimli ve şekilli saçlar her zaman dikkat çeker.

Sağlıklı saçlara sahip olmanın yolu, aslında o kadar da zor değildir. Doğru ürünlerle temizleyerek, nemlendirerek, istediğimiz sonuçları elde edebiliriz.

Hamadi Shea Leave In Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem 120ml

Hamadi Shea LeaveIn Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem,şekillendirici ve saç kremi özelliğini bir arada taşır. Saçları nemlendirir,beslemeye yardım eder. Canlı ve hacimli saçlara kavuşmanıza yardım etmeye çalışır.

Dalgalı veya düz saçlar elde etmenize yardımcıdır.

Saçları, Güneş'in zararlı etkilerinden korumaya çalışır. Elektiriklenen saçlarla mücadele etmeye çalışır. Saçın daha hızlı uzamasını sağlamaya çalışır.

Hamadi Shea LeaveIn Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem,Turuncu Kasa'da indirimli fiyata satılan bir üründür.

Benzer Ürün Tavsiyesi

Hamadi Soya Sütü Özlü Şampuan, ince telli saçlar için tasarlanmıştır. Günlük kullanım için uygundur. Saçı yıpratmadan temizlemeye yardımcı olur. Hacimli saçlara kavuşmanızı sağlar.Sağlıkla ışıldayan saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.