ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Ingrid Millet Bio Elita Cremestructure - Extreme Anti Aging Cream Yaşlanma Karşıtı Yoğun Bakım Kremi

4638

Markası : Ingrid Millet

0 Item Items

Ciltteki yaşlanma etkileriyle savaşmaya çalışan, Ingrid Millet Bio Elita Cremestructure, Extreme Anti Aging Cream'i, hemen kullanmaya başlamak için, bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

255 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 2550 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 2550 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 2.55 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Ingrid Millet Bio Elita Cremestructure - Extreme Anti Aging Cream Yaşlanma Karşıtı Yoğun Bakım Kremi

Yaşlanma Karşıtı Yoğun Bakım Kremi
Ciltte eriyen hoş dokusu ile CREMESTRUCTURE Yaşlanma Karşıtı Yoğun Krem _ Gündüz ve Gece; genç, iyi oksijen almış, nemlendirilmiş ve parlak bir cildin tüm özelliklerini hızla yeniden yaratır.
Olağanüstü BİO - STRUCTURE Kompleksi, cildin canlandırılması için gereken doğal süreci uyarır ve tetikler. Siyah frenk üzümü ve Yaban mersini AHA ları gözenekleri tıkayan ölü deriyi yok eder ve  cildi canlandırırlar.
Susuz kalmış cilde takviye eder ve nem seviyelerinin devamlılığını sağlar. Cilt parlar, cilt dokusu daha pürüzsüz olur.
Sabah & Gece :İyice temizlenmiş olan cilde tek başına veya makyaj altına uygulanır. Yaşlanma karşıtı yoğun bakım olarak, CREMESTRUCTURE ´ı her gün STRUCTURESSENCE Extreme Anti Ageing Serum´u kullandıktan sonra uygulayınız.