Filtre

Markalar

Kategori

Seçimi sıfırla

Fiyat

80 - 150 TL

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

ışıltı veren ürünler

Işıltı Veren Ürünler :

Bazılarımız daha sade bir görünümü tercih ederken bazı kişiler ise daha fazla gösterişten hoşlanırlar. Bunlar kişinin kendi tercihidir. Herkes makyaj yapmak istemeyebilir ya da abartılı makyajlarda hoşlanır. Kimisi de makyaj yapar ama hafif ve abartısız makyaj tercih eder.

Özel gecelerde, eğlence, davet, düğün, konser gibi etkinliklerde kendimize biraz daha özen gösterir ve daha ışıltılı görünmeyi severiz. İşte böyle özel zamanlarda, yaz gecelerinde açıkta kalan omuzlar ve dekolte bölgelerinde ışıltılı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Işıltı veren ürünler, vücut için ve de pudra formunda olabilir, Bu ışıltılı veren ürünler hem yüz hem de vücutta kullanılabilir.

Bazı ürünler ışıltı ve bronzluk etkisini bir arada sunmaya yardımcı olurlar. Daha göz alıcı bir görünüm için ışıltı veren ürünler kullanabilir ve hafif bronzluk etkisi ile de hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Turuncu Kasa sayfalarında bulunan Işıltı veren ürünler de tüm yüz, boyun, dekolte ve omuzlar da kullanılabilir. Vermiş olduğu ışıltı ile kendinizi yıldız gibi hissedebilirsiniz. Bacaklarınıza da uygulayabilirsiniz.

Sprey formunda olan ışıltı veren ürünleruzaktan sıkılarak uygulanır, pudra formunda olan ürünler ise pudra fırçası yardımı ile ufak ve yumuşak dokunuşlar yardımı ile yüz, boyun, omuz ve dekolte bölgelerine uygulanır. Özellikle vermiş olduğu bronzluk etkisi ile de birleşerek daha canlı ve ışıltılı bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olabilir.

Turuncu Kasa sitesini inceleyerek ihtiyacınız olan pek çok ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Siz de Işıltı veren ürünler kullanarak içinizdeki ışıltıyı ortaya çıkartabilirsiniz.

28 parçadan 1 - 23 arası gösteriliyor.