Filtre

Markalar

Kategori

Fiyat

2 - 21 TL

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Islak Mendiller


ISLAK MENDİLLER

Bebeklerin cildi narin ve hassas yapıdadır. Çoğu zaman onların cildine dokunmaya bile kıyamayız.  Bu yüzden de bebekler için her şeyin en iyisi isteriz ve bunun için çabalarız.

Bebek bakımı, annelerin en dikkat ettiği konular arasındadır. Hassas olan bebek cildinin bakımı son derece özen gerektirir. Bebeğin temizliğinde kullanılacak ürünlerin, bebeğin cildinin nem dengesini bozmaması gerekir. Bebeğin hassas cildinde her ürün kullanılmaz.

Anneler bebeklerin cilt temizliğinde, bazen de kendi el ve yüz temizliklerinde ıslak mendillerden yardım alabilirler. Islak mendiller, bebeğin bezli bölgesinin ve cildinin temizliğinde kullanılır. Ancak kullanılacak ıslak mendillerin içeriğine ve yapısına dikkat etmek gerekir.

Bebek cildi temiz olduğunda nefes almaya başlar ve olması gerektiği gibi yumuşacık olur.

Islak mendiller, annelerin çantalarında rahatlıkla taşımaları için idealdir. Böylelikle kendi evleri dışında da bebeklerinin cilt temizliğini gerçekleştirebilirler.

Uni Baby ıslak mendilleri, Mustela bebek için ıslak mendil, Johnson’s Baby Islak mendil gibi ürünleri, bebek temizliğinde kullanabilirsiniz.

 

52 ürün bulundu
52 parçadan 1 - 23 arası gösteriliyor.