ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Jane Iredale White Fan Blush Brush Allık Fırçası

9239

Markası : Jane Iredale

0 Item Items

Jane Iredale White Fan Blush Brush Allık Fırçası Allık Fırçası en uygun fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Daha fazla detay

75 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 750 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 750 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.75 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Jane Iredale White Fan Blush Brush Allık Fırçası

9239

Doğal hayvan kıllarının elde birleştirilmesi ile edilen Jane Iredale Blush Brush Allık Fırçası kılların üzerinde bulunan kütiküller ile fırçanın boyayı iyi bir şekilde tutması ve daha eşit bir dağılım sağlaması için yardımcı olur. Yelpaze şeklinde dizayn edilen allık fırçası, uygulamada kolaylık sağlar ve renklendirmenin eşit olmasında önemli rol oynar.

Doğal hayvan kıllarından oluşan yapısı yumuşaktır, ciltte tahriş, kaşıntı ve hasar oluşumlarına sebep olmaz. Fırçakıllarının beyaz tonlarında olması sebebiyle aldığınız ürün miktarını kolaycaayarlayabilirsiniz.

Mineral içerikli ürünlerin içerikleri sebebiyle iyi dağıtılması, birikme olmaması gerekmektedir. Jane Iredale Blush Brush Allık Fırçası ile ürünün cilt üzerinde daha doğal durmasına yardımcı olur.

Sapının uzun olması sayesinde kullanımda kolaylık sağlar ve uygulama yaptığınız alanı rahatça görebilirsiniz.

Terra kota dahil allık çeşitlerinde, kapatıcı kullanımlarında da rahat uygulama sağlar.

Kozmetiklerin eşit dağılmasını sağlayarak düzgün ve pürüzsüz bir görüntü oluşmasına yardımcı olur.

Dalgalı bir görünüm olmadan, rahat bir uygulama sağlamaya yardımcı olur.

Doğal yapısı sayesinde cilde zarar vermeden, uygulama sağlamanızda yardımcı olur.

Makyaj yaparken kullanacağınız aksesuarlar da en az makyaj malzemeleriniz kadar önemli bir yer tutar, aksesuarlar da kaliteli ve doğal olmalıdır. Cildinizle ilgili her ürüne ayrı önem vermelisiniz.

Jane Iredale White Fan Blush Brush Allık Fırçası Allık Fırçası, sitemizde uygun fiyata satılmaktadır, ucuz fiyatlara en yüksek kalite Turuncu Kasa’da.

17 Ağu. 2015
(4/5
Başlık : ..
bronzer, allık ve zaman zaman da highlighter uygularken kullanıyorum. ürünü güzel yayıyor, çok doğal bir görüntü sağlıyor.
(Jane Iredale White Fan Blush Brush Allık Fırçası)

 Report abuse