ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

John Frieda Blonde Koyu Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan

ZZ11403

Markası : John Frieda

0 Item Items

Sağlıklı ve canlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olabilecek, John Frieda Blonde Koyu Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuanı, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

25 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 250 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 250 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.25 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

John Frieda Blonde Koyu Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan

John Frieda Blonde Koyu Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan

Marka Adı:John Frieda

Ürün Adı: John Frieda Blonde Koyu Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan

Ürün Miktarı: 250 ml

Ürün Özellikleri: Koyu sarı saçların kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Boya içermez. Özellikle ince telli ve koyu sarı renkte olan saçlara daha hacimli bir görünüm kazandırmaya yardımcıdır. Saçların doğal ışıltısını ortaya çıkartmak için yardımcıdır. Saçlarda matlaşmaya neden olan kalıntılardan arındırmak için yardımcıdır. Doğal renklerde olan ve boyalı, gölge ya da röfleli saçlar için kullanıma uygundur. Doğal karamel, bal içerir.

Sonuç: Koyu sarı saçların matlaşmasına neden olan kalıntılardan kurtarmaya yardımcıdır.Saçların ışığı yansıtması için yardımcı şampuandır.

Kullanım Şekli: Islak saça masaj yaparak uygulanır ve daha sonra durulanır. Diğer John Frieda ürünleriyle de saç bakımınızı tamamlayabilirsiniz.


Sarı saçların bakımı özen gerektirir. Sarı renkteki saçlara bakım yapılmadığında, donuk, cansız ve sönük görünür.
Doğal ya da boyalı sarı saçlar, diğer koyu renkli saçlara göre daha çok bakım ister. Doğru ürünler kullanılmadığında, bakımsız ve sağlıksız bir saç görünümü ortaya çıkabilir.
Sarı saçların bakımında doğru ürünler kullanıldığında ise, havalı bir görünüm oluşur.John Frieda, sarı saçların kullanımına özel formüllü bir şampuan geliştirmiştir.

John Frieda Blonde Koyu Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan
John Frieda Blonde Koyu Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan, sarı saçlara göz alıcı bir parlaklık ve belirginlik sağlamaya çalışır.
Saçınızı mat ve donuk görünümden kurtarmaya, doğal bir ışıltı katmaya yardımcıdır.
Zayıf ve ince telli saçlara, hacim katarak, dolgun görünmesini sağlayabilir. Sarı saçlara sağlıklı bir görünüm sağlamaya çalışır.

John Frieda Blonde Koyu Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan, doğal karamel, bal ve buğday taneleri içerir. Boya içermediği için saça renk vermez. Saçtaki ışıltıyı ortaya çıkartmaya çalışır.


John Frieda Blonde Koyu Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan, Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılan bir üründür.