ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Johnson's Baby Kolonya 125ML Ocean

8306

Markası : Johnson & Johnson

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Johnson's Baby Kolonya 125ML Ocean, bebek ve yetişkin cildine okyanus serinliğini, ferahlığını vermeye yardım eden bir üründür.

Daha fazla detay

9.77 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 97 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 97 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.10 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Johnson's Baby Kolonya 125ML Ocean

Johnson's Baby Kolonya 125ML Ocean

Johnson's Baby, 1959 yılında göz yakmayan şampuan formüleetmiştir. Bu ürün ilk üretilen göz yakmayan şampuanıdır. Johnson's Baby Bedtimeserisi NaturalCalmTM aroması içerir, bebeklerin daha rahat uyumalarına yardımcıolur. 100 yıldan fazla süredir çalışan Johnson's Baby pek çok anne tarafındankullanılmaktadır.

Dermatolog ve sağlık uzmanlarıyla birlikte geliştirdiğibanyo ve masaj ürünleri ile bebekle anne arasındaki bağı güçlendirmeye yardımeder. Klinik olarak kanıtlanan, hafif ve yumuşak ürünleri ile annelerinbebeklerine güvenle kullanmalarına yardım eder.

Johnson's Baby Kolonya 125ML Ocean

Okyanus kokularından esinlenerek formüle edilen kolonya, hemyetişkinlere hem de bebeklere okyanusun serinliğini ve ferahlığını kazandırmayayardım eder. Ciltlerine hoş ve kalıcı bir koku bırakmaya ve ciltlerinirahatlatmaya yardımcı olur. 125 ml, 200 ml ve 500 ml boyutları bulunur.

Ocean, Floral, Happy, Calm, Bedtime ve Angel olmak üzere 6farklı koku çeşidi ile Johnson's Baby Kolonyaları yetişkinlere ve bebeklereferahlık, canlılık, tazelik ve kalıcı koku kazandırmaya yardım eder.

Johnson's Baby Ocean Kolonya, dermatolojik olarak testedilmiştir, yumuşak formüllüdür. Alerji riski en aza indirilmiştir,hipoalerjeniktir.

Kullanım Şekli:

Avuç içine alınan bir miktar kolonyayı cilde masajlauygulayın. Gün içerisinde rahatlamak, taze ve temiz koku sağlamak için bebeğekullanabilirsiniz. Yetişkinler de kullanabilir.

*Astım ve alerjisi olanların kullanım öncesi doktoradanışması gerekir. Kolonyayı serin yerde saklayınız. Güneş ışığından veçocuklardan uzak tutunuz.

Johnson's Baby Kolonya 125ML Ocean, kampanyalı fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.