ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kinerase intensive Kinetin Eye Cream 15ml / Kinetin Göz Altı Bakım Kremi

4993

Markası : Kinerase

0 Item Items

Kırışıklıklarla savaşmaya ve nem sağlamaya yardımcı Kinerase intensive Kinetin Eye Cream 15ml,Göz Altı Bakım Kremi'ni ucuz fiyata bu sayfadan alabilirsiniz.

Daha fazla detay

169 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1690 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1690 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.69 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Kinerase intensive Kinetin Eye Cream 15ml / Kinetin Göz Altı Bakım Kremi
(Kinerase İntensive Kinetin Eye Cream)

• Göz çevresindeki kırışıklıklara
• Güneş ışınlarından kaynaklanan göz çevresindeki lekelere
• Cilt kuruluğuna karşı
gerçek Anti-Aging etki

İçeriğindeki Aktif Moleküller

• Kinetin (Etkin dozda)
• Kollajen
• C vitamini
• Pantenol
• Aloe Vera

Kinerase Kinetin Göz Bakım Kremi,göz çevresindeki cilde nem sağlayan etkin bir kremdir. Cildin yaşlanma belirtilerini düzeltmeye yardımcı olduğu kanıtlanmış, Kinetin aktif maddesini içerdiği için, yalnızca birkaç hafta içinde daha iyi ve sağlıklı bir göz çevresine sahip olabilirsiniz.Yaşa bağlı derin çizgi ve kırışıklıkların, pürüzlerin görünümünde gözle görülür bir iyileşme sağlar.

Bitkilerde, yaşlanmayı geciktirici doğal bir büyüme faktörü olarak bulunan ve anti-aging’in temel etken maddesi olan Kinetin’in yüzde 0,1 oran ile en yoğun bulunduğu ürünler Kinerase ürünleridir.

Etkisini Nasıl Gösterir?

Kinerase Kinetin Göz Altı Bakım Kremi,göz çevresindeki cildin sağlığını korumaya, yaşlanma ve güneşe bağlı hasarları düzeltmeye yardımcı olur. Kırışıklıklara, çillere ve ciltteki güneş lekelerine karşı etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Su kaybını azaltan bariyer mekanizmasına etki ederek ,cildin nem tutma yeteneğini %25 oranına dek artırır.

Göz çevresindeki cildi günçlendirmeye ve dingin, parlak, canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Non-komedojeniktir ve parfüm içermez.
19 Kas. 2014
(5/5
Başlık :
şimdiye kadar kullandıklarımın en iyisi
(Kinerase intensive Kinetin Eye Cream 15ml / Kinetin Göz Altı Bakım Kremi)

 Report abuse