ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kotex Normal Tampon 16'lı

8347

Markası : Kotex

0 Item Items

Yoğun kanamanın azaldığı günlerde kullanılmak üzere, bayanlar için tasarlanmış Kotex Normal Tampon 16'lı'yı bu sayfadan ucuz fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

10 TL KDV DAHİL

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 100 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 100 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.10 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Kotex  Normal Tampon 16'lı

Araştırmacı Kimberly&Clark, yeni bir pamuk türü olan cellucotton’dan ilk pamuksu hijyenik kadın pedini üretti. Kotex adı verilen buürün 1920’de satışa sunuldu. Pamuktan beş kata kadar daha emici olan hijyenik pamuk (cellucotton) kullanılarak üretilen ped 40 kattan oluşmaktaydı. Kadınlarayumuşak ve üstün özellikli koruma sağlamak için geliştirilmiştir. Avrupa'dan sonra ülkemizde de satışa sunulan Kotex kadın sağlığı konusunda önemli bir markadır.

Tamponlar, vajina içine yerleştirilen dışarı doğru sarkan ipi olan sızıntıları emen hijyenik bir üründür. Yapımında tampon.

Sızıntı önlemeye yardımcı mavi koruma bariyeri bulunur.

İpeksi dış yüzeye sahiptir.

Kotex tampon ürünlerinin normal, mini ve süper olmak üzere 3 farklı çeşidi vardır. (mini: az yoğunluktaki günler için, normal: normal yoğunluktaki günler için, süper: en yoğun günler için kullanıma uygundur.)

Kutu içerisinde 16 Normal Kotex Tampon bulunur. Normal yoğunluktaki günler için üretilmiştir.

Kullanımı rahat Kotex Tampon sağlıklı ve hijyeniktir.

*Çevir-aç yöntemi ile kullanımı kolay, hijyeniktir.

*İpeksi dış yüzeye sahip tampon kolay yerleştirilebilir

*Mavi koruma bölgesi sızıntıya karşı korumaya yardımcı olur.

Sağlığınız için her 3-4 saatte bir değiştirmelisiniz. Kullanmadan önce talimatları okuyunuz.

Kotex Normal Tampon 16'lı, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.