ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kotex Super Tampon 16'lı

8348

Markası : Kotex

0 Item Items

Bayanların,en yoğun geçen özel günlerinde kullanabilecekleri Kotex Super Tampon 16'lı'yı bu sayfadan indirimli fiyata sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla detay

10 TL KDV DAHİL

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 100 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 100 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.10 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Kotex Super Tampon 16'lı

Tamponlar, vajina içine yerleştirilen sızıntıları emen hijyenik bir üründür. Dışarı doğru sarkan ipi bulunur. üretimi hijyenik şekilde pamuktan yapılmıştır. Kullanım öncesinde ellerin temiz olması gerekir. Hijyenik pedlerden farkı, kanı dışarı atılmadan önce vajina içinde emmesidir. Pedler gibi değişik boy ve emme özelliklerine sahiptir. Sağlık açısından 3-4 saatte bir değiştirilmelidir. Tamponların mini, normal ve süper olmak üzere üç farklı boyutu vardır. Mini ve normal boylar kanamanın hafif ve orta olduğu dönemlerde kullanılır. Süper boy ise orta ve yoğun günlerde kullanılır. Tampon kullanımı yüzme ve spora imkan sağlar.

Kimberly&Clark araştırmacıları yeni bir pamuk türü olan cellucotton’dan ilk pamuksu hijyenik kadın pedini ürettiler. Kotex adı verilen bu ürün 1920 yılında pazara sunuldu. Pamuktan beş kata kadar daha emici olan hijyenik pamuk (cellucotton) kullanılarak üretilen ped 40 kattan oluşuyordu.Kadınlara yumuşak ve üstün özellikli koruma sağlamak için üretilmiştir. Avrupa'dan sonra ülkemizde de satışa sunulan Kotex kadın sağlığı konusunda önemli bir markadır.

Kotex  Super Tampon 16'lı, çok yoğun günler için geliştirilen tampon.

Mavi koruma bariyerleri sızıntıyı önlemeye yardımcıdır.

İpeksi dış yüzeye sahiptir.

Kotex tampon ürünlerinin normal, mini ve süper çeşitleri vardır. (mini: az yoğunluktaki günler için, normal: normal yoğunluktaki günler için, süper: en yoğun günler için kullanıma uygundur.)

Kutu içerisinde 16 adet tampon bulunur.

Kotex Tampon kullanımı rahat, sağlıklı ve hijyeniktir.

*Çevir-aç yöntemi ile kullanımı kolay, hijyeniktir.

*İpeksi dış yüzeye sahip tampon kolay yerleştirilebilir

*Mavi koruma bölgesi sızıntıya karşı korumaya yardım eder.

Sağlık açısından her 3-4 saatte bir değiştirilmesi gerekir.Kullanım öncesi talimatları iyice okuyunuz.

Kotex Super Tampon 16'lı uygun fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

Kotex ürünleri ile ilgili bilgilere ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.