ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

La Biosthetique La Capsule

4895

Markası : La Biosthetique

0 Item Items

Cildin canlılığını arttırmaya ve dış hasarlara karşı korumaya yardımcı La Biosthetique La Capsule'ü bu sayfadan ucuz fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

150 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1500 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1500 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.50 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa aras kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

La Biosthetique La Capsule

La Biosthetique La Capsule

La Biosthetique La Kapsül, cildin görünümünü düzgünleştirmeye, yumuşatmaya yardım eder.

Epidermal dengenin yenilenmesi için yumuşak lipid-serumdur. İçeriğinde gama-linolenik asit ve doğal La Capsule, epidermal denge için lipid serum.

Cildin esnekliğini artırmaya, cildi pürüzsüzleştirmeye yardım eder.

7 ve 63 kapsül paketleri bulunur.

A ve E vitamini içerir.

Cildin yapısına uygun olarak ihtiyaçları da farklıdır ve bu belirlenerek cilde ihtiyacı olan bakımın yapılması önemlidir.

Cildinizin düzenli olarak ve doğru ürünlerle temizlenmesi, korunması, bakım ve onarımlarının yapılması daha uzun bir süre düzgün ve genç görünümlü cilde sahip olabilirsiniz.

Kullanım Şekli:

Temiz cilde lipit serum uygulayın.

La Biosthetique La Capsule, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.