ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

La Biosthetique Masque Vitalite 75 ml

4939

Markası : La Biosthetique

0 Item Items

Kuru ciltleri canlandırmaya yardımcı,vitamin maskesi La Biosthetique Masque Vitalite 75 ml, bu sayfada ucuz fiyata satılan bir üründür.

Daha fazla detay

68.64 TL KDV DAHİL

0
1

Kazanacağınız puan 686 tupara Toplam tutarı: 0.69 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

La Biosthetique Masque Vitalite 75 ml

La Biosthetique Masque Vitalite 75 ml

La Biosthetique Masque Vitalite 75 ml, cildi canlandırmaya yardımcı maske.

Kuru ciltlerde cilt kuruluğundan dolayı mat ve donuk cilt görünümüne daha fazla rastlanır.

Maskeler, cildi ölü deri, kir, yağdan arındırmaya yardım eder. Arınan ciltte gözenekler açılır, kan dolaşımı hızlanır vecilt canlanır. Donuk, mat ve sönük cilt görünümünün giderilmesine, canlı ve parlak cilt görünümü elde edilmesine yardım eder.

Güzel ve bakımlı cildin ilk şartı cilt temizliğidir. Doğru ürünlerve doğru yöntemlerle cildin temizliği yapılmalıdır. Cilt hassas, narin ve savunmasız yapıda olup, sürekli bakım ister. Cilde yapılan bakımlar cildin sağlığını ve geleceğini korumaya yardımcıdır.

Her insanın cilt yapısı ve buna bağlı olarak cildin ihtiyaçları da farklıdır ve bu belirlenerek cilde ihtiyacı olan bakımın yapılması önemlidir.

Cildinizin düzenli olarak ve doğru ürünlerle temizlenmesi, korunması, bakım ve onarımlarının yapılması daha uzun bir süre düzgün ve genç görünümlü cilde sahip olabilirsiniz.

La Biosthetique Masque Vitalite 75 ml

Ana merkezi Paris olan La Biosthetique, 1950'de biyokimyacı Marcel Contier tarafından geliştirilmiştir. Günümüzde modern laboratuarlarda, hayvanlar üzerinde test edilmeden, kozmetik ve tıptan yararlanılarak ürünleri geliştirilmektedir. Bilim adamların yaptığı çalışmalarla cilt ve saç için güzellik konsepti geliştirilmiştir. Biyolojik saflığı, doğal ve faydalı zenginlikleri; lüks bakım ürünleri ile birleştirmişlerdir.

La Biosthetiqueürünleri Avrupa cilt kliniğinde, dermatolojik kurallara uygun olaraküretilmektedir. Ürünlerin tamamı ECOCERT kriterlerine tabidir. Ürün bileşimleri doğaldır. Ürünlerin içeriğinde sentetik renklendirici ve parfümler, silikonlar, mineral yağlar ve sentetik bakım maddeleri ve ürünlerin ömrünü uzatan parabenler bulunmamaktadır.

La Biosthetique Naturel Cosmetic ürünleri Kara Ormanlardaki Bad Liebenzell bölgesinde bulunan saf spa suyu içerir. Spa suyu, iyi içme suyukalitesindedir, doğallığı korunarak çıkarılmaktadır.

La Biosthetique Masque Vitalite 75 ml, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.