ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

La Biosthetique Menulphia Creme Regenerante

4900

Markası : La Biosthetique

0 Item Items

Kuru,normal ve olgun ciltlere yoğun nem,esneklik sağlamaya yardımcı La Biosthetique Menulphia Creme Regenerante, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

122.88 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1228 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1228 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.23 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

La Biosthetique Menulphia Creme Regenerante

La Biosthetique Menulphia Creme Regenerante

La Biosthetique Methode Anti-Age Cilt Bakımı, cilt yaşlanması için çalışan seridir. Yaşlanma etkilerine karşı cildi korumaya, bakım sağlamaya yardım eder. 

La Biosthetique Menulphia Creme Regenerante, kuru ciltler için yardımcı yoğun bakım kremidir.

Olgun ciltlerden normal ve kuru ciltler için kullanıma uygun, yağlı kremdir.

Kullanım Şekli:

Temiz cilde yüz ve boyun bölgesine sabah ve akşam uygulayın.

La Biosthetique Menulphia Creme Regenerante

Ana merkezi Paris olan La Biosthetique, 1950'de biyokimyacıMarcel Contier tarafından geliştirilmiştir. Günümüzde modern laboratuarlarda,hayvanlar üzerinde test edilmeden, kozmetik ve tıptan yararlanılarak ürünlerigeliştirilmektedir. Bilim adamların yaptığı çalışmalarla cilt ve saç içingüzellik konsepti geliştirilmiştir. Biyolojik saflığı, doğal ve faydalızenginlikleri; lüks bakım ürünleri ile birleştirmişlerdir.

La Biosthetiqueürünleri Avrupa cilt kliniğinde, dermatolojik kurallara uygun olaraküretilmektedir. Ürünlerin tamamı ECOCERT kriterlerine tabidir. Ürünbileşimlerinin %95-100ü doğaldır. Ürünlerin içeriğinde sentetik renklendiricive parfümler, silikonlar, mineral yağlar ve sentetik bakım maddeleri veürünlerin ömrünü uzatan parabenler bulunmamaktadır.

La Biosthetique Naturel Cosmetic ürünleri Kara OrmanlardakiBad Liebenzell bölgesinde bulunan saf spa suyu içerir. Spa suyu, iyi içme suyukalitesindedir, doğallığı korunarak çıkarılmaktadır.

Olgun ve kırışıklık sorunu yaşayan kuru ciltlerde nem sağlamaya ve ciltte anti aging etki sağlamaya yardım eder.

Her insanın cilt yapısı ve buna bağlı olarak cildin ihtiyaçları da farklıdır ve bu belirlenerek cilde ihtiyacı olan bakımın yapılması önemlidir.

Cildinizin düzenli olarak ve doğru ürünlerle temizlenmesi, korunması, bakım ve onarımlarının yapılması daha uzun bir süre düzgün ve genç görünümlü cilde sahip olabilirsiniz.

La Biosthetique Menulphia Creme Regenerante, kampanyalıfiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.