ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Lansinoh B-Cal DM 30 Tablet

3438

Markası : Lansinoh

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz,Özellikle emziren anneler için tasarlanmış olan Lansinoh B-Cal DM 30'lu, calsiyum, D vitamini ve Magnezyum tabletidir.

Daha fazla detay

21 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 210 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 210 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.21 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Lansinoh B-Cal DM 30 Tablet :

Lansinoh anne ve bebek bakımı konusunda pek çok ürün geliştirmektedir.

Bebeklerinizi büyütürken, annelerin işini kolaylaştırmaya yardım edebilecek pek çok göğüs bakım pedleri çeşitleri, göğüs pompaları,bebekler için ıslak mendiller, göğüs ucu çatlak kremleri de bulunmaktadır.

Her zaman emzirmenin önemini vurgulayarak emziren anneleredestek vermek için çalışmaktadır.

Bebeklerin doğumdan itibaren ilk altı ay boyunca sadece annesütü almalarının önemli olduğu uzmanlar tarafından anlatılmaktadır.

Lansinoh B-Cal DM 30 Tablet, calsiyum, D vitamini ve Magnezyum tabletidir.

"Özellikle kalp, kaslar ve böbrekler - - Vücuttaki herorganın mineral magnezyuma ihtiyacı vardır. Ayrıca dişler ve kemikleringelişiminde önemlidir. En önemlisi, bu enzimleri aktive eden enerji üretiminekatkıda bulunur ve kalsiyum seviyelerini, hem de bakır, çinko, potasyum,vitamin D ve vücudun diğer önemli besin düzenlemeye yardımcı olur.”(1)

"Birçok gıdalardan magnezyum alabilirsiniz. Ancak, AmerikaBirleşik Devletleri'nde insanların çoğu muhtemelen kendi ihtiyaçları kadarmagnezyum alamaz. Magnezyum bakımından zengin gıdalar kepekli tahıllar, fındıkve yeşil sebzelerdir. Yeşil yapraklı sebzeler magnezyum bakımından özellikleiyi kaynaklarıdır.”(1)

"Magnezyum eksikliği uyku bozuklukları, sinirlilik vehalsizlik gibi daha pek çok belirtiler gösterebilmektedir.”(1)

"D vitamini antiraşitik vitamin diye de anılır. D vitaminietkisi gösteren en az 10 kadar değişik bileşik mevcuttur. Bunlar arasındabiyokimyasal yönden en önemlileri D2 VE D3vitaminleri meydana getirirler.D2vitamini bitkisel kaynaklı olup, bir bitkisel steroid olan ergosterolünirridiyasyonu ile elde edilir. D3 vitamini 7- dehidrokolesterolün irridyasyonürünüdür.” (2)

"D vitamini başlıca etkisini Ca (kalsiyum) metabolizmasıüzerinde gösterir...

Bilindiği gibi insanlar ve diğer memeli hayvanlar D 3vitamininin ön maddesi olan 7dehidrokolesterolü organizmalarında yapabilirler.Daha sonra bu madde cilt yüzeyinde ultraviyole ışınlarınının etkisi ilekolekalsiferole (Vitamin D3) dönüşür.” (2)

Kaynaklar :

(1)http://umm.edu/health/medical/altmed/supplement/magnesium

(2) http://kitaplar.ankara.edu.tr/dosyalar/pdf/321.pdf


Lansinoh B-Cal DM 30 Tablet, Turuncu Kasa’da ucuz fiyatasatılan bir üründür.

25 May. 2014
(5/5
Başlık :
siparişlerimi evimize hemen ulaştırdıgınız ve siparişlerimizi sıkıca paketlediğiniz için çlaışanlarınıza teşekkürler
(Lansinoh B-Cal DM 30 Tablet)

 Report abuse
21 Oca. 2014
(5/5
Başlık :
kalsiyum desteğine ihtiyacım oldugu için aldım kullanıyorum gebelere tavsiye ederim
(Lansinoh B-Cal DM 30 Tablet)

 Report abuse
03 Oca. 2014
(5/5
Başlık :
ürünler hemen elimde oluyor. teşekkürler
(Lansinoh B-Cal DM 30 Tablet)

 Report abuse