ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Life Time Q-CLA/X with L-Carnitine Capsules 180 Kapsül

3575

Markası : Life time

0 Item Items

İçeriğinde yeşil çay ve aspir çiçeği bulunan, Life Time Q-CLA/X with L-Carnitine Capsules ürününü, bu sayfadan avantajlı fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

119.9 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1199 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1199 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.20 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Life Time Q-CLA/X with L-Carnitine Capsules 180 Kapsül

Life Time Q-CLA/X with L-Carnitine Capsules 180 Kapsül

İçerik:

CLA (Conjugated Linoleic Acid) (Safflover Oil – Aspir ÇiçeğiYağı) 2000 mg

GreenTea (Cameilla Sinensis) Yeşil Çay 500 mg

Chromium (Chromemate® Chromium Chelate) Krom 200 mcg

Citrus Aurantium – Turunç 19 mg

Acetyl L-Carnitine HCI 100 mg

Blond Psyllium Husk (Plantago Ovata) Pisilyum Bitkisi Tohumu60 mg

Konjuge linoleik asit (CLA)

"Konjuge linoleik asit (CLA) esansiyel yağ asidi linoleikasidin konjuge izomerleridir. Vücudumuzda sentezlenemediği için dışarıdanbesinlerle alınması gerekli bir yağ asididir. Konjuge linoleikasit miktarı sütte 0.46–1.78g/100g, tereyağında 0.63–2.02 g/100g, yoğurtta0.43–1.12 g/100g ve peynirde 0.50–1.70g/100g arasında değişmektedir.” (1)

"KLA, linoleik asidin (cis-9, cis-12-oktadekadienoik asit)konjuge pozisyonel ve geometrik izomerlerinin bir karışımıdır. KLA’daki ikiçift bağ karbon zincirindeki 9 ve 11, 10 ve 12 veya 11 ve 13 pozisyonlarındadır.

KLA izomerlerinin büyük bir kısmını cis-9, trans-11 izomeriolusturmaktadır. Bu izomer, "rumenik asit” olarak da adlandırılmaktadır.Rumenik asit, sığır etindeki ve sütteki toplam KLA’nın yaklasık %90’nınıolusturmaktadır. KLA’nın çok çesitli faydaları, izomerlerinin her birinin ya dabir kaçının ayrı veya ortak etkilerinden kaynaklanmaktadır.” (2)

Kullanım Şekli:

Sabah ve akşam, günde 2 kez 2’şer kapsül alınır.

Life Time Q-CLA/X with L-Carnitine Capsules 180 Kapsül,kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satınalabilirsiniz.

Kaynaklar:

(1) http://fbe.cbu.edu.tr/dergi/docs/cilt7/714.pdf

(2) http://www.gidamo.org.tr/resimler/ekler/41e1aaaba585b95_ek.pdf?dergi=19