ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.

Long Time Forte Lubricant Jel Geciktiricili 50ml

ZZ5090

Markası : Jeomed

0 Item Items

Su bazlı forma sahip Long Time Forte Lubricant Jel Geciktiricili 50ml, bu sayfadan ucuz fiyat ve gizlilik ilkesi ile alabileceğiniz, kayganlaştırıcıdır.

Daha fazla detay

36.5 TL

Kazanacağınız puan 365 tupara Toplam tutarı: 0.37 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Long Time Forte Lubricant Jel Geciktiricili 50ml

Long Time Forte Lubricant Jel Geciktiricili 50ml

Lipozom, mikro emilsüyon, mikro kapsül gibi özel teknolojiler kullanarak Jeo Med ürünlerini geliştirir. Ürün içeriklerinde teatree oil ve jeotermal kaynaklı kaplıca suyu kullanır.

Belli dönemlerde bazı erkeklerde erken boşalma sorunu görülebilir. Bu sorun cinsel hayatı etkileyebilir. Erken boşalmaya stres,heyecan, depresyon gibi psikolojik sebepler neden olabilir. Erken boşalma eşlerarasında huzursuzluğu, mutsuzluğa ve cinsel soğukluğa sebep olabilmektedir.

Long Time Forte Lubricant Jel Geciktiricili 50ml

Jeo Med tarafından geliştirilen Long Time Forte LubricantJel Geciktiricili, geciktirici ve kayganlaştırıcı özellikte bir üründür.

Soğutucu özelliği sayesinde boşaltmayı geciktirmeye yardımcıolur.

Kayganlaştırıcı ve pH dengeleyici gibi özellikleri debulunur. Kayganlaştırıcı ve geciktirici özelliği, eşlerin birlikte kullanımınısağlar.

Su bazlı yapısı ile prezervatifle kullanılabilir. Cildekolay uyum sağlar ve yağlı hissi bırakmaz.

İlişki sonrası su ile yıkayıp temizlenebilir özelliktedir.

Ambalajı vakumlu-pompalı doz ayarlıdır. Pompalı şişesi havaalmayacak biçimde tasarlanmıştır.

Hem kadınlar hem de erkekler için tasarlanan Long Time,cinsel hayata renk ve heyecan katmaya yardım eder.

Kullanım Şekli:

İlişkiden 5-10 dakika önce sürülerek uygulayınız. 1-2 dozkullanılabilir. İlişki sırasında kayganlaştırıcı olarak tek doz kullanılabilir.

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdanşüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız birürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve bizbiliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde neolduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizdekredi kartı ekstrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgibulunmamaktadır.

Long Time Forte Lubricant Jel Geciktiricili 50ml, kampanyalıfiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
23 Eki. 2014
(5/5
Başlık :
bu ürünü içtenlikle tavsiye ederim
(Long Time Forte Lubricant Jel Geciktiricili 50ml)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler