Filtre

Markalar

Kategori

Seçimi sıfırla

Fiyat

11 - 137 TL

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Makyaj Aksesuarları

Makyaj Aksesuarları :

Makyaj yapmak için seçebileceğiniz ürünlerin renkleri, özellikleri, markaları dikkatle seçilir ancak kullandığınız makyaj aksesuarların seçimi de bu ürünler kadar önemlidir.

Ürünler doğru aksesuarlar kullanılarak etkili sonuçlar elde etmenizi sağlamaya yardımcı olurlar.

Her ürün farklı bir makyaj aksesuarı ile uygulanır. Allık için ayrı, pudra için ayrı ve göz makyajı uygulamaları için ayrı aksesuarlar kullanılarak etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Özellikle mineral içerikli ürünleri uygulanması için mineral uygulamalar için tasarlanmış makyaj aksesuarları kullanılmalıdır. Uygun ürünler kullandığınız malzemenin fırçada daha iyi tutunması, daha kolay ve eşit dağılmasını sağlamaya ve dağılmasını önlediğinden daha ekonomik kullanım sağlamaya da yardımcıdır.

Makyaj aksesuarları seçerken doğal kıllardan ve sentetik kıllardan yapılmış ürünler arasında tercih yapmanız gerekmektedir. Likit eye liner ürünlerini uygulamak için de ucu sivri ve keskin fırçalar kullanılabilir.

Fondöten uygulamaları için de süngerlerden yararlanabilirsiniz.

Bazı kapatıcılar, fondöten ve pudralar da farklı formlara sahip fırçalar ile uygulanarak daha düzgün bir görünüm elde etmenizi sağlamaya yardımcı olabilir.

Turuncukasa’da da pek çok kaliteli ve farklı özelliklere sahip makyaj aksesuarları bulunmaktadır. İhtiyacınız olan ürünlerin özelliklerini inceleyerek indirim kampanyalarını yakalayabilirsiniz.

Etkili ve düzgün bir makyaj için kullanacağınız makyaj aksesuar çeşitleri içinden seçim yapmak çok önemlidir.

93 parçadan 1 - 23 arası gösteriliyor.