ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Mamajoo %0 BPA Biberon 4 lü Halka Kapatma Seti

16418

Markası : Mamajoo

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz Mamajoo %0 BPA Biberon 4 lü Halka Kapatma Seti ile dökülmeleri engelleyerek bebeğin mamasını ya da içeceğini güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz.

Daha fazla detay

11.5 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 115 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 115 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Mamajoo %0 BPA Biberon 4 lü Halka Kapatma Seti

 

Mamajoo %0 BPA Biberon 4 lü Halka Kapatma Seti

Mamajoo Biberon Kapatma Halkaları, Mamajoo biberonlarını süt/mama saklama kaplarına dönüştürmek için tasarlanmıştır. Anne sütü ve bebekgıdalarını buzdolabında saklamaya yardımcı olur. Mamajo biberonundan biberon emziğini çıkarıp, biberon kapatma halkasını takarak kullanılabilir. Üzerine içerisindeki besini sakladığınız tarihi not edebilirsiniz.

Beslenme, bebeğin sağlıklı gelişimi ve büyümesi için en temel ihtiyaçlarındandır. Uzmanlar ilk 6 ay sadece anne sütüyle beslenmenin sağlık açısından çok önemli olduğunu söylüyor. Anne sütü, bebeğin kemik, diş ve beyin gelişiminidestekler. Zihinsel ve fiziksel gelişimine yardımcı olur.

 

Mamajoo %0 BPA Biberon 4 lü Halka Kapatma Seti

Bebeğin beslenmesi için hazırlanan gıdaların ve fazla anne sütünün iyi saklanması önemlidir. Mamajoo Biberon Kapatma Halkaları,biberonları saklama kabına dönüştürerek biberonu istediğiniz yere taşımanıza yardımcı olur. Fazla anne sütünün buzdolabında saklanmasına fırsat sunan bu ürün anne sütünün ziyan olmasını engeller.

1991 yılında kurulan Grup Ltd. 1994 yılında Çocuk Ürünleri Departmanı kurmuştur. Kardeş firma olan ABC Lisans Mamajooyu üretmektedir. Mamajoo,PES biberonları, PP biberonları, biberon emzikleri, biberon kapatma halkaları, biberon kulpları, anne sütü saklama kapları,emzikler, göğüs pompaları, silikon göğüs ucu koruyucuları, göğüs pedleri,biberon & mama ısıtıcılar ve buharlı sterilizörler gibi pek ürüne sahiptir.Mamajoo Avrupa ve Amerika’da en çok tercih edilen markalar arasındadır. Ürünleri, ISO9001 belgeli tesislerde Avrupa Birliği Standartları ve gıdaya uygun olarak üretilir.

Mamajoo %0 BPA Biberon 4 lü Halka Kapatma Seti, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.