ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Mamajoo Silikon Damaklı Emzik 12 Ay Yeşil

16425

Markası : Mamajoo

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz Mamajoo Silikon Damaklı Emzik Şeffaf 12 Ay Yeşil'i bebeğinize güvenle verebilirsiniz.

Daha fazla detay

12.2 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 121 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 121 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Mamajoo Silikon Damaklı Emzik 12 Ay Yeşil :

 

Şeffaf,kokusu ve tadı olmayan silikon malzemesinden üretilen emzikler son derece kaliteli ve güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Emzik bölümü silikondur.

Silikon emzikler, pürüzsüz ve yumuşaktırlar. 

Emzikler, BPA (Bisfenol-a) İÇERMEZ. Kolayca temizlenir ve sterilize edilebilir.

Emziklerin uçları ortodontik olarak üretilmiştir, damaklı yapıdadır. Damaklı yapısı ile bebeğinizin diş,dil ve damak gelişiminidesteklemeye yardım edecek olan emziklerin kalkan bölümünde ise geniş hava delikleri bulunmaktadır bu da bebekte salyalar sebebiyle oluşabilecek tahrişleri en aza indirgemeye yardım eder.

Güvenlik halkası da bebeğin ağzından kolayca çıkartabilmenize yardım eder.

Emzikler saklama kutusu ile satılmaktadır ve bu da ihtiyacınız olan hijyeni sağlamak için yardım eder, saklama kabı da kaynatmaya ve sterilize edilmeye uygundur.

Bebeğinizin 12. Ayından itibaren kullanıma uygundur.

 

Bebeklerin ve annelerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için hazırladığı sağlıklı ürünlerini Grup Baby'nin kardeş şirketi olan ABC lisans tarafından üretilen bir markadır. Türkiye'de üretilen biberonlarında BPA içermeyen antikolik özellikli biberon markasıdır.19 Senedir güvenle kullanabileceğiniz farklı ürünler geliştirmiştir ve annelerin büyük yardımcısı olmuştur.

Ürün çeşitliliği biberonlar, emzikler, biberon emzikleri, biberon kapatma halkaları, eğitici biberon kulpları, anne sütü ve mama saklama kapları, emzikler, göğüs pompaları, silikon göğüs ucu koruyucular, göğüs pedleri, biberon ve mama ısıtıcıları, buharlı sterilizörler gibi bebeğinizi büyütürken işinizi kolaylaştıracak farklı ürünleri bulunmaktadır.

Mamajoo ürünlerinin hepsi ISO 9001 belgelidir ve en son teknoloji ürünleri kullanılarak Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak üretilmektedir ve ürünler BPA içermez.

Grup Baby'nin kardeş şirketi, ABC lisans tarafından üretilmektedir.

Mamajoo Silikon Damaklı Emzik 12 Ay Yeşil, TuruncuKasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.