ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Mamajoo Silikon Damaklı Emzik Şeffaf 0 Ay Beyaz

16421

Markası : Mamajoo

0 Item Items

İndirimli fiyata bu sayfadan satın alabileceğiniz Mamajoo Silikon Damaklı Emzik Şeffaf 0 Ay Beyaz, salya tahrişini önlemeye yardımcı hava delikleri ile bebeğin doğumundan itibaren kullanıma uygun bir üründür.

Daha fazla detay

12 TL KDV DAHİL

0
1

Kazanacağınız puan 120 tupara Toplam tutarı: 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Mamajoo Silikon Damaklı Emzik Şeffaf 0 Ay Beyaz

 

Mamajoo Silikon Damaklı Emzik Şeffaf 0 Ay Beyaz

Bebeğin doğumdan itibaren kullanımına uygun damaklı emziktir. Emziğin uç bölümü silikondur ve damaklı yapıdadır. Damaklı yapısı bebeğin diş, dil ve damak gelişimini destekler. Emzikte bulunan geniş hava delikleri, bebekte salyadan kaynaklanan tahrişi azaltmaya yardımcı olur.

Mamajoo anne ve bebeklerin bakımı için biberonlar, emzikler,biberon emzikleri, biberon kapatma halkaları, eğitici biberon kulpları, anne sütü ve mama saklama kapları, emzikler, göğüs pompaları, silikon göğüs ucu koruyucular, göğüs pedleri, biberon ve mama ısıtıcıları, buharlı sterilizörler gibi birçok ürün geliştirmektedir.

Emzikler, bebeğin yaşına ve ağız yapısına uygun olmalıdır. Tabanı geniş olan emziği bebek yutamaz, burun deliklerini açık olacak şekilde olması rahat nefes almasını sağlar.

 

Mamajoo Silikon Damaklı Emzik Şeffaf 0 Ay Beyaz 

Silikon emzikler, kokusuz, tatsız, renksiz, pürüzsüz ve yumuşaktır. Isıya dayanıklı olduğu için hijyen sağlaması kolaydır. Diş darbelerine fazla dayanıklı değildir, hasar görmesi durumunda yenilenmesi gerekir.

Güvenlik halkası emziği bebeğin ağzından kolayca çıkarabilmenize yardımcı olur. Saklama kutusu yanında olan emzikler ihtiyacınız olan hijyeni sağlar. Saklama kabı kaynatılarak sterilize edilebilir.

Emzik, bebeğin emme güdüsünün güçlü olduğu durumlarda kullanılır. Anneyi emmek bebeği tatmin etmeyebilir, bu durumda emzikkullanılır. Emzik, bebeğin güven duygusunu geliştirmeye, emme duygusunu tatmin etmeye yardımcı olur. Böylece bebek huzurlu ve sakin olur.

Mamajoo ürünleri ISO 9001 belgelidir, Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak üretilmektedir, BPA içermez. Mamajoo, Grup Baby'nin kardeş şirketi, ABC lisans tarafından üretilmektedir. Bebeklere sağlıklı vekaliteli ürünler sunar.

Mamajoo Silikon Damaklı Emzik Şeffaf 0 Ay Beyaz, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.