ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Mamajoo Silikon Damaklı Emzik Şeffaf 0 Ay Pembe

16423

Markası : Mamajoo

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş verebileceğiniz Mamajoo Silikon Damaklı Emzik Şeffaf 0 Ay Pembe'yi bebeğinizin doğumundan itibaren güvenle kullanabilirsiniz.

Daha fazla detay

12.2 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 121 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 121 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Mamajoo Silikon Damaklı Emzik Şeffaf 0 Ay Pembe :

 

Mamajoo Silikon Damaklı Emzik Şeffaf 0 Ay Pembe :

Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz damaklı emziğin uç bölümü silikondur ve ortodontik ve damaklı yapıdadır. Damaklı yapısı ile bebeğinizin diş, dil ve damak gelişimini desteklemeye yardım edecek olan emziklerin kalkan bölümünde ise geniş hava delikleri bulumaktadır, bu da bebekte salyalar sebebiyle oluşabilecek tahrişleri en aza indirgemeye yardım eder, pembe renge sahiptir.

Ürün çeşitliliği biberonlar, emzikler, biberon emzikleri,biberon kapatma halkaları, eğitici biberon kulpları, anne sütü ve mama saklama kapları, emzikler, göğüs pompaları, silikon göğüs ucu koruyucular, göğüs pedleri, biberon ve mama ısıtıcıları, buharlı sterilizörler gibi bebeğinizi büyütürken işinizi kolaylaştıracak farklı ürünleri bulunmaktadır.

Bebeğinizin yaşına uygun olarak seçeceğiniz emzikleri bebeğin büyümesi ile yenileyin ve bebeğin ağzı ile uyumlu olmasına özengösteriniz. Tabanı, geniş olmalı ki bebek yutamasın. Ayrıca burun deliklerini kapatmayacak şekilde olmalı, bebek rahat nefes alabilmeli.

Bebeğinizin içinde bulunduğu ay ya da yaş kullanacağı emziği seçmede oldukça önem taşımaktadır.

Silikon emzikler, pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğu için hijyen sağlanması kolay olur. Koku ve tadı yoktur.Silikon dişe fazla dayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gereklidir.

Güvenlik halkası da ihtiyaç halinde, güvenlik sebebiyle, bebeğinağzından kolayca çıkartabilmenize yardım eder.

Emzikler saklama kutusu ile satılmaktadır ve bu daihtiyacınız olan hijyeni sağlamak için yardım eder, saklama kabı da kaynatmayave sterilize edilmeye uygundur.

  Mamajoo Silikon Damaklı Emzik Şeffaf 0 Ay Pembe :

Pek çok bebeğe sadece anne memesi emmek yetmez ya da anne memesini hiç alamayabilir bu gibi durumlarda doğuştan gelen emme içgüdüsünü rahatlatabilmek için bebeğe emzik verilebilmektedir.

Bu da bebeğin güven duygusunu geliştirerek, emme duygusunu tatmin ederek, daha huzurlu ve sakin olmasına yardım eder.

Sağlıklı ve güvenli ürünler kullanarak bebeğinizi korumaya yardım edebilirsiniz.

Mamajoo ürünlerinin hepsi ISO 9001 belgelidir ve en son teknoloji ürünleri kullanılarak Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak üretilmektedir ve ürünler BPA içermez.

Grup Baby'nin kardeş şirketi, ABC lisans tarafından üretilmektedir.

Mamajoo Silikon Damaklı Emzik Şeffaf 0 Ay Pembe, TuruncuKasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip bir üründür.