Ürün Filtresi

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Babe

La Roche Posay Effaclar Gel Kampanya

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Masa Üstü Tansiyon Aletleri

Damarların içinde kanın yol alabilmesi için belli bir basınca ihtiyacı vardır. Kalp kasıldığı zaman, atardamarların içerisine kanı belli bir basınçla pompalama sırasında basınç en yüksek seviyeye ulaşır ve bu yüksek tansiyondur.

Kimilerinde ise tansiyon düşüklüğü görülmektedir. Tansiyon, herkesin bünyesine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle herkesin tansiyon değerleri aynı değildir.

Ciddi bir tansiyon şikayetiniz ve probleminiz varsa tansiyonunuzu sık sık ölçerek kontrol etmelisiniz. Bu hassas durumun şakası yoktur.Bu nedenle de evinizde tansiyon aleti bulundurmanızda yarar vardır.  Tansiyonunu ölçecek kişinin yorgun olmaması ve sakin olması gerekir. Kendinizin ölçeceği tansiyon aletinin doğru ve güvenilir sonuç vermesi önemlidir.

Kolaylıkla uygulayabileceğiniz, güvenilir sonuç veren bir çok tansiyon aleti çeşidi bulunmaktadır. Bunların bazıları; Klasik Tansiyon Aletleri, Masaüstü Tansiyon Aleti, Dijital Bilekten Ölçen Tansiyon Aletidir.

Tansiyonunuzu ölçerken kolunuzun duruşu, pozisyonunuz ve hangi zaman diliminde ölçtüğünüz önemlidir. Seçeceğiniz tansiyon aletinin sizi doğru pozisyonda ve doğru zamanda ölçmeniz için uyarabilen özellikte olması işinizi kolaylaştıracaktır. Bunun için Masaüstü Tansiyon Aletlerini tercih edebilirsiniz.

Masaüstü Tansiyon Aletlerinin kullanımı kolay ve pratiktir.

 

Bu kategoride ürün bulunamadı
Üzgünüm! Bu kategoride ürün bulumadım.