ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Muschletech Premium Whey Protein Cholate 2270 Gr.

23011

Markası : Muscletech

0 Item Items

Glutamin içeren, Muschletech Premium Whey Protein Cholate ürününü, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

195 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1950 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1950 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.95 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Muschletech Premium Whey Protein Cholate 2270 Gr.

 

Muschletech Premium Whey Protein Cholate 2270 Gr.

MuscleTech, 1995'ten beri değişmeyen ve Amerikan sporcugıdalarında öncü olan markadır. Bilim ve teknolojiyi birleştirerek kaliteliürünler sunmaktadır. ABD'de 1996 yılında Lovate Health Sciences Inc. tarafındanpiyasaya sunulmuştur. Nitro-Tech® Hardcore Pro Series, Cell-Tech™ Hardcore ProSeries, ve MASS-Tech® gibi ürünleri bulunur.

Şubat 1996 yılında O. Hamdemir tarafından Farmatek İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kurulmuştur. Bu şirket sporcu destek ürünleri ve gıdatakviyesi ürünlerini Türk tüketicilerine sunmaktadır.

Konsantre BCAA ve glutamin içerir. Ayrıca kolay karışması vehazırlanması için sadece instantize edilmiş whey proteinleri içerisindebulunur.

İçerik:

Servis Miktarı: 33 gr (1 ölçek)

Paketten Çıkan Servis Sayısı: 68,79

Kalori 120

Yağdan Gelen Kalori 10

Toplam Yağ 1 g

Doymuş Yağ 1 g

Trans Yağ 0g

Kolesterol 35mg

Toplam Karbonhidrat 9g

Şekerden Gelen Karbonhidrat 2g

Diyet Fiber 0,5g

Protein 20 g

Kalsiyum 80mg

Demir 0,3 mg

Sodyum 50mg

İçindekiler: Premium Whey Protein Karışımı (Whey ProteinKonsantresi, Whey Protein İzolesi, Hidrolize Whey Protein Konsantresi),Maltodekstrin, Toparlanma Karışımı (Kreatin Monohidrat, Taurin, L-Lösin,L-İzolösin, L-Valin, L-Glutamin), Kakao Tozu, Doğal ve Yapay Aromalar, Glisin,Gam Karışımı (Sellüloz Gamı, Ksantan Gamı, Karragenan), Soya Lesitini,Asesülfam Potasyum, Sukraloz.

Kullanım Şekli:

Yeni başlayanlar için: Spordan hemen sonra 1-2 ölçek (33gr)Premium Whey Protein 350 ml su veya yağsız sütle karıştırılarak alınır.

Orta seviyedekiler için: Spordan 40 dk. önce ve hemen sonra1-2 ölçek (33gr) Premium Whey Protein 350 ml su veya yağsız sütlekarıştırılarak alınır.

İleri seviyedekiler için: Spordan 40 dk. önce ve hemen sonra1-2 ölçek (33gr) Premium Whey Protein 350 ml su veya yağsız sütlekarıştırılarak alınır.

Muschletech Premium Whey Protein Cholate 2270 Gr., uygunfiyatıyla ucuzluğun adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.