ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Muscletech Phase 8 Protein 2.1 Kg

23012

Markası : Muscletech

0 Item Items

Muscletech Phase 8 Protein ürününü, 2.1 Kg'lik formuyla, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

195 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 1950 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 1950 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 1.95 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Muscletech Phase 8 Protein 2.1 Kg

 

Muscletech Phase 8 Protein 2.1 Kg

6 yüksek kaliteli protein içerir. Bunlar:

1-Hidrolize Whey Protein İzolesi

2-Whey Protein İzolesi

3-Whey Protein Konsantresi

4-Süt Protein Konsantresi

5-Kalsiyum Kazeinat

6-Miselar Kazein

İçerik:

Servis Miktarı: 42 gr (1 ölçek)

Paketten Çıkan Servis Sayısı: 49,67

Kalori 150

Yağdan Gelen Kalori 20

Toplam Yağ 2 g

Trans Yağ 0g

Kolestrol 5mg

Toplam Karbonhidrat 7g

Diyet Fiber 1 g

Şeker 0 g

Protein 26 g

Kalsiyum 20mg

Demir 1 mg

Sodyum 120mg

Sindirim Enzimleri Matriksi 100mg

Papain 50 mg

Amilaz 50 mg

İçindekiler: Protein Karışımı (Süt Protein Konsantresi[Kalsiyum Kaseinat ve Whey destekleyici], Whey Protein Konsantresi, MiselarKazein, Kalsiyum Kaseinat, Hidrolize Whey Protein İzolesi, Whey Protein İzolesi),Maltodekstrin, Taurin, Alkali ile İşlenmiş Kakao, Glisin, Doğal ve YapayAromalar, Ayçiçeği Kaynaklı Ekramöz (Ayçiçek Yağı, Mısır Şurubu Parçacıkları,Sodyum Kaseinat, Mono ve Digliseritler, Dipotasyum Fosfat, Tri-Kalsiyum Fosfat,Tokoferoller), Tuz, Soya Lesitini, Guar Gamı, Sukraloz Asesülfam Potasyum.

Kullanım Şekli:

Yeni başlayanlar için: Antrenman sonrasında 1 ölçek (42gr)ürünü 210 ml su veya yağsız sütle karıştırarak içebilirsiniz.

Orta seviyedekiler için: Antrenman sonrası ve ara öğünolarak, 1 ölçek (42gr) ürünü 210 ml su veya yağsız sütle karıştırarakiçebilirsiniz.

Yeni seviyedekiler için: Antrenman sonrası ve ara öğünolarak, 2 ölçek (84gr) ürünü 420 ml su veya yağsız sütle karıştırarakiçebilirsiniz.

Muscletech Phase 8 Protein 2.1 Kg, uygun fiyatıyla ucuzlukve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.