ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Nail The Habit Tırnak Yeme Önleyici

30482

Markası : Orient Pharma

0 Item Items

Nail The Habit Tırnak Yeme Önleyici, acı tadı ile tırnak yeme alışkanlığınızı terk etmenize yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Daha fazla detay

19 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 190 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 190 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.19 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Nail The Habit Tırnak Yeme Önleyici

Nail The Habit Tırnak Yeme Önleyici

Marka Adı: Orient Pharma

Ürün Adı: Nail The Habit Tırnak Yeme Önleyici

Ürün Miktarı: 25 ml

Cilt Tipi: Tırnak ve tırnak eti yeme alışkanlığı olanlar

Ürün Özellikleri: Acı tadı sayesinde tırnak ve tırnak eti yeme alışkanlığının bırakılmasına destek olmasına yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. Zengin içeriği sayesinde parmak ve tırnakların daha sağlıklı görünmesini sağlamaya çalışır. Acı bir tada sahip olduğu için tırnak yeme isteğinizi azaltacağı düşünülmektedir. Fazla vakit ayırmadan kolayca uygulayabilirsiniz.

Sonuç: Tırnak ve tırnak eti yeme alışkanlığını bırakmanıza yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Parmağınızı süngere dokundurun ve tırnağınızı kaplaması için döndürün. Daha sonra kuruması bekleyin. Elinizi ağzına götürmeyi denemeyin.

İçerik: Aqua(su), izopropil alkol, Denatonyum, Benzoat, Gliserin, Lanolin yagı, Okaliptüs, Globulus Yaprağı Yağı, Limonen, Tokoferil Asetat, Setrimonyum Bromür, Mentol.

 

Tırnak ve tırnak eti yeme alışkanlığı olan pek çok kişi bulunmaktadır. Bu olumsuz davranışın sebepleri farklı olmakla birlikte estetik görünüm açısından ve sağlık açısından son derece rahatsızlık vericidir.

Tırnak ve tırnak etlerinin yenmesi, pek çok sağlık sorununa yol açabilir. Bunun yanı sıra kişinin canının acımasına da neden olabilir. Ayrıca yenmiş tırnaklar bakımsız bir görünümü de maalesef beraberinde getirir.

 

Tırnak yeme alışkanlığının bırakılmasında bazen destek almak gerekebilir. Nail The Habit Tırnak Yeme Önleyici, bu konuda size yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. Acı tadı ile elinizi ağzınıza götürmenize ve tırnaklarınızı, tırnak etlerinizi yemenize engel olmaya çalışır.

Kullanımı ve uygulaması oldukça kolaydır. Kısa bir sürede uygulama yapılır.

 

Nail The Habit Tırnak Yeme Önleyici, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.