ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

NARCOTEST (K2 SPİCE) UYUŞTURUCU İDRAR TESTİ

30483

Markası : Orient Pharma

5 Item Items

Oldukça kolay bir kullanıma sahip Narcotest K2 Spice Uyuşturucu İdrar Testi, bu sayfada indirimli fiyat seçeneği ile bulunmaktadır.

Daha fazla detay

79.00 TL

41.87 TL

47% indirim

- +

Kazanacağınız puan 418 tupara Toplam tutarı: 0.42 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

NARCOTEST (K2 SPİCE) UYUŞTURUCU İDRAR TESTİ

NARCOTEST (K2 SPİCE) UYUŞTURUCU İDRAR TESTİ

Marka Adı: Orient Pharma

Ürün Adı: Narcotest (K2 Spice) Uyuşturucu İdrar Testi

Ürün Miktarı: 1 adet

Ürün Özellikleri: Narcotest, bonzai gibi uyuşturucu madde kullanımını idrardan tespit etmeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Madde bağımlılığın anlaşılması her zaman kolay değildir. Narcotest bu konuda yardımcı olmaya çalışır. Ancak kesin sonuçlar için laboratuvar testlerinin yapılması gerekir. Narcotestin oldukça kolay bir kullanımı vardır.  Testi yaparken güven ilişkileri zedelemesi konusunda dikkatli davranmak da son derece önemlidir.

Sonuç: İdrar testi ile uyuşturucu madde kullanımını tespit etmeye yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Ürün neme karşı çok duyarlı olduğundan folyo ambalajı içinde saklanması önerilir. Test yapılacak idrar temiz, kuru, cam veya bir kap içine alınmalıdır. Yeni idrar örnekleri için herhangi bir özel alma işlemine gerek yoktur. Uyuşturucu testi hemen kullanamayacaksanız, örneği alınan idrarı 2 ila 8 derede dondurularak bir hafta boyunca muhafaza edebilirsiniz. Testi yapacağınız zaman dondurulmuş idrarı, çözdürmeniz ve oda sıcaklığına getirmeniz önerilir.

*Ürünün Uygulanması: Strip(çubuk) ve test cihazını ambalajından çıkarın ve strip bölümünü idrarın içine sokun 15 saniye beklettikten sonra çıkarabilirsiniz. 5-10 dakika içinde sonucu elde edebilirsiniz. Eğer kullanılan madde yoksa yani sonuç negatifse; testin C ve T bölgesinde çizgi oluşur. Ancak sadece C bölgesinde çizgi oluşursa sonuç pozitiftir. Bu ise belirtilen maddelerin birinin veya birkaçının kullanıldığı anlamına gelir.

 

Günümüzün en önemli sorunlarından biri de madde bağımlılığıdır. Aileler, çocuklarının zararlı alışkanlıklar edinmemesi için her ne kadar çaba gösterseler de, kimi zaman buna engel olamamaktalar.

 

Özellikle son zamanlarda gençler arasında yaygınlaşan bonzai kullanımı anne-babaları oldukça tedirgin etmektedir. Bonzai kullanımının tüm zararlarına ve tehlikesine rağmen gençler arasında kullanımının yaygınlaşması dikkat çekmektedir. Sentetik bir uyuşturucu olan bonzai, pek çok kişinin can sağlığını tehlikeye düşürmekte hatta ölümüne dahi sebep olabilmektedir.

 

Uyuşturucu kullanımı, kişide psikolojik, ruhsal ve bedensel değişimlere sebep olur. Ancak madde kullanımını anlamak çok kolay değildir. Özellikle de gençlerin bu durumu ailelerinden gizlemeye çalıştıklarını düşünülecek olursa.

 

Narcotest (K2 Spice) Uyuşturucu İdrar Testi, sentetik kenevir gibi maddelerin kullanımını idrardan tespit edilmesine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Oldukça olay bir kullanıma sahip olan Narcotest le sadece idrar kullanılarak sonuç almak mümkündür.

Narcotest, analitik başlangıç sonuçlarını tespit etmek içindir; kesin ve net sonuçlar için laboratuvar testlerine başvurulması gerekir.

 

Narcotestin gizli yapılması hem kişilik haklarına aykırı olduğundan hem de kişiler arasındaki güveni sarsacağından önerilmez. Her ne kadar testi uygulayacak kişi, anne-baba da olsa bu durum uygun olarak kabul edilmez. Anne-babaların bu testi çocukları ile anlaşarak yapmaları tavsiye edilir.

 

Narcotest (K2 Spice) Uyuşturucu İdrar Testi, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler