ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Neutrogena Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi-40ml

6103

Markası : Neutrogena

11 Item Items

Bu sayfada satılan ve indirimli fiyata sahip Neutrogena Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi 40ml, hasar görmüş, çatlamış ayaklarda yatışma sağlamaya ve yoğun bir nem kazandırmaya yardım eder.

Daha fazla detay

24.50 TL KDV DAHİL

17.15 TL KDV DAHİL

30% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 171 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 171 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.17 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Neutrogena Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi-40ml

6103

Cildimiz canlı bir organizmadır ve tüm canlılar gibi bakımister, susuzluğunu giderebilmek için neme ihtiyaç duyar.

İnsanlar genellikle yüz bakımlarını yaparlar ancak vücutlarının diğer bölgelerini ihmal ederler, kuru bir cilt vücudun neresinde olursa olsun giderilmediğinde ciddi cilt hasarlarına neden olabilmektedir.

Özellikle kollar ve bacaklarda yağ bezleri daha azolduğundan cildin koruyucu bariyerleri hızla yok olur, ciltte aşırı kuruluklarve buna bağlı olarak pullanmalar, çatlamalar oluşabilir. Çatlamaların sonucundada cilt enfeksiyonlu bir hale dönüşebilir, bu da oldukça acı verir.

Topuk bölgesi vücudun tüm ağırlığını üzerinde taşıdığı içinsürekli bir sürtünme halinde olduğu için çok fazla hasar görür. Yaz mevsimindesıcak havanın etkisiyle, çorap giyilmediğinden topuklar kuruluk ve enfeksiyonadaha fazla yakalanırlar.

Neutrogena Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi, hasar görmüştopukları yatıştırmaya, rahatlatmaya ve yoğun bir nem kazandırmaya yardım eder.

Dermatolojik testlerden geçirilen ürün, zengin içeriği ileetkili bir nemlendirme yaparken cildin koruyucu bariyerlerini güçlendirmeye vekorumaya yardımcı olur.

Pantenol, sodyum hiyalüronat, gliserin, alantoin içerir.

Kullanım Şekli:

Sabah ve akşamları topuklarınıza masaj yaparak yediriniz,ihtiyaç halinde gün içerisinde kullanabilirsiniz. Ürünü uyguladıktan sonra 5 –10 dakika yere basmadan kremin iyice emilmesini beklerseniz daha etkilisonuçlar alabilirsiniz.

Neutrogena Çatlak Topuklar İçin Ayak Kremi-40ml, sitemizdeuygun fiyata satılmaktadır. Diğer ürünlerimizi ve indirimlerimizi takip ediniz.