ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Nivea Cool For Men Duş Şampuanı 250 ml

ZZ8479

Markası : Nivea

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Nivea Cool For Men Duş Şampuanı 250 ml,erkekler için tasarlanmış,hem saçlar hem de vücut için ayrı zaman ve para harcamanıza gerek kalmayacak bir üründür.

Daha fazla detay

9.75 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 97 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 97 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.10 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Nivea Cool For Men Duş Şampuanı 250 ml :

Nivea Cool For Men Duş Şampuanı 250 ml :

Yeni duş şampuanı ile hem saçların hem de vücudunuzunbakımını mentol ferahlığıyla gerçekleştirebileceksiniz.

Erkeklere özel bir üründür.

Erkeklerin yapısının farklı olduğu göz önünde tutularaktasarlanmış olan duş şampuanı ile temiz ve ferah saçla ve cilt sağlamaya yardımeder.

Cildinizin en önemli işlemi temizlemedir. Güzel ve sağlıklıgörünümlü bir cildin temelinde temizlik yatar, ancak pek çok temizleme ürünü cildinizitemizlerken zarar verebilir, doğru ürünlerle temizlik yapmak önemlidir.

Cildin kendi doğal yağları cildin koruyucu bariyerleridir vekullandığınız ürünler bu bariyerleri hasarlandırdığında cildinizde hızlakurumaya ve hasarlanmaya neden olabilir, bu nedenle kullanacağınız her ürünüözenle seçmelisiniz.

Nivea Cool For Men Duş Şampuanı ile saçlar ve cildiniz kurumadan nazikçe temizlenebilmektedir.

100 yıllık bir deneyim ve çalışmanın ürünü olan Niveamarkası, her ürününü özenle geliştirerek sizlere sunuyor. Her bakımınız içinfarklı ürünlerle kadın, erkek, çocuk ve bebek bakımında yıllardır ailenizinürünü olmuştur.

Özellikle erkek cildinin kadın cildinden farklı yapıda vefarklı ihtiyaçlar duyan özelliğini düşünerek tasarlamış olduğu vücutşampuanları, erkeğin cildine özeldir.

Nivea Cool For Men Duş Şampuanı 250 ml :

Şimdi hem saçlar hem de vücut için ayrı zaman ve paraharcamanıza gerek kalmayacak tek bir ürünle temizlik etkisi sağlamanıza yardımedecek.

Temizlik bakımın en önemli parçasıdır, doğru ürünlerkullanılarak yapılan bakımlar etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

Nivea hem kadın hem de erkeklere özel pek çok bakım ürünütasarlamaktadır.

Duş jelleri ve şampuanları da erkeklerin sıklıkla kullanmayıtercih ettikleri temizlik ürünleridir ve kişisel bakım için çok önemlidir.

Kullanım Şekli :

Islak saç ve vücuda köpürterek uygulayınız, ardından durulayınız.

Her gün kullanıma uygundur.

Nivea Cool For Men Duş Şampuanı 250 ml, Turuncu Kasa’dasatılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.