ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

NUK ANTI-COLIC Geniş Ağızlı Kauçuk Biberon Emziği (No:1 L delik)

2495

Markası : Nuk

0 Item Items

Yeni doğan bebeklerin kullanımına uygun olan, büyük deliğe sahip, NUK Anti-Colic Geniş Agızlı Kauçuk Biberon Emziği, bu sayfadan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

7.93 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 79 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 79 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.08 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

NUK ANTI-COLIC Geniş Ağızlı Kauçuk Biberon Emziği (No:1 L delik)

NUK ANTI-COLIC Geniş Ağızlı Kauçuk Biberon Emziği (No:1 L delik)

Marka Adı: NUK

Ürün Adı: NUK ANTI-COLIC Geniş Ağızlı Kauçuk Biberon Emziği (No:1 L delik)

Ürün Miktarı: 1 adet biberon emziği

Ürün Özellikleri: 0-6 ay arasındaki bebeklerin kullanımı için idealdir. Koyu kıvamlı mamaların tüketilmesinde yardımcıdır. Doğal kauçuktan üretilmiştir ve BPA içermez. Bebeğin dil, diş ve çene yapısının gelişmesine destek vermeye çalışan bir tasarıma sahiptir. Bebeğin hava yutmasını ve gaz sancısı çekmesini en alt seviyeye indirmeye çalışır. Bebeğe doğal emme hissi sağlar. Alt kısmı düzdür ve geniş dudak desteği vardır.

Sonuç: 0-6 ay arasındaki bebeklerin biberon ile beslenmesine yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Biberon ile kullanılır.

İçerik: Kauçuktan üretilmiştir.

Bebeklerin büyüyüp, sağlıklı biçimde gelişmeleri için, düzenli ve yeterli miktarda beslenmeleri oldukça önemlidir.

Anne göğsü, bebeğin emme biçimine göre şekil alır. Bu bebeğin doğal emme hissiningüçlenmesine yardım eder.

Bebek, çeşitli durumlardan dolayı anneyi ememiyorsa, biberon ile beslenme gerçekleşir. Bu durumda seçilen biberon emziğinin yapısı oldukça önemlidir. Nuk markasında, bebeklerin gelişimine destek olabilecek pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

NUK ANTI-COLIC Geniş Ağızlı Kauçuk Biberon Emziği (No:1 L delik), 0-6 ay arasındaki bebeklerin biberon ile beslenmelerinde yardımcıdır. Geniş dudak desteğine sahiptir. Alt kısmı düz olduğu için, bebeğin biberonu rahat bir biçimde emmesini sağlar. Hava sızdırmayan emme hareketi ile bebeğin burundan nefes almasını sağlayabilir.

Sağladığı doğal emme hissi ile bebeğin ağız gelişiminin düzgün sağlanmasına yardımcı olur. Emme sırasında fazla hava yutulmasının önüne geçmeye çalışır ve böylece gaz sancısını minimuma indirir.

Büyük deliğe (L) sahiptir; koyu kıvamlı mamaların tüketilmesinde yardımcıdır. Kauçuktan üretilmiştir ve BPA içermez.

Özel geliştirilmiş yapısı sayesinde çene, dil ve diş gelişimini destekler.

NUK ANTI-COLIC Geniş Ağızlı Kauçuk Biberon Emziği (No:1 L delik), Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır. Siz de sitemizdeki Nuk ürünlerini kullanmak için sipariş verebilirsiniz.