ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Nutraxin Regulex 40 Tablet

3563

Markası : Nutraxin

0 Item Items

İçerisinde pek çok bitki bulunan, Nutraxin Regulex 40 Tablet ürününü, en ucuz fiyata satın almak için, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

34 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 340 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 340 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.34 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Nutraxin Regulex 40 Tablet :

Nutraxin Regulex 40 Tablet :

Nutraxin Regulex 40 Tablet içerisinde pek çok bitki bulunmaktadır.

İçerik:

Hayıt bitkisi,Civanperçemi otu,Çoban çantası bitkisi,Black Cohosh,Söğüt kabuğu,Viburnum

Black Cohosh,Karayılan otu diye de bilinir.

"Karayılan otunun Kuzey Amerika'nın doğu bölgelerindezengin,gölgeli ormanlarında yetişen uzun boylu, çiçekli bir bitkidir.Buttercupailesinin bir üyesidir, karayılan otu, siyah snakeroot, bugbane, bugwort vesquawroot olarak da bilinir. Bitkinin rizom ve kökleri tıbbi amaçla dakullanılabilir.”(1)

"Karayılan otuglikozitler isoferulic asitler ve muhtemelen bitkisel bazlı östrojenler, bazıaktif maddeler içermektedir.” (1)

"Civanperçemi, dalya ailesinin bir üyesidir, kasımpatı vepapatya ile benzer. Güneşli ve sıcak bir ortamda gelişir ve sıklıkla çayır veyol kenarlarında, hem de kuru, güneşli yamaçlarda bulunur. Genellikle 3 metrealtında, basit dik ve tüylü sapı vardır. Civanperçemi Haziran ve Eylül aylarıarasında çiçek açar. Çiçekler genellikle beyaz, ya da pembe ya da solgun morçiçeklerdir ve dağlık alanlarda yaygındır. Yaprakları yoğun basık kümelerhalindedir ve yaprakları tüylü olabilir. Hızlı ve çabuk çoğalır.” (2)

"Çiçekler, yapraklar, ve yarrow bitki sapları ilaç olarakkullanılır. Civanperçemi çiçek iken toplanır.

Civanperçemi aşağıdaki biçimlerde kullanılabilir;

Kurutulmuş veya tazeot

Kapsüller veyatabletler

Mahlüller

Sıvı özler” (2)

Kullanım Şekli :

Adet döneminden bir hafta önce başlayarak, adet dönemibitene kadar günde 1 adet kullanılması önerilmektedir.

Suni aroma, laktoz, tuz ve koruyucu içermemektedir, vejateryankullanımına uygundur.

Magnezyum stearat, Polivinil pirolidon, Mikrokristalselüloz, Kroskarmelloz sodyum içermektedir.

Kaynaklar :

(1)http://umm.edu/health/medical/altmed/herb/black-coosh

(2)https://umm.edu/health/medical/altmed/herb/yarrow

Nutraxin Regulex 40 Tablet, sitemizde satılan uygun fiyatlıbir üründür. Turuncu Kasa’da ucuz fiyatlar ve geniş bir ürün yelpazesibulunmaktadır.