ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Omron HHX Print E1 Printer Yazıcı

10121

Markası : Omron

0 Item Items

Ölçümlerinizi takip edebilmeniz için yazılı kopyasını veren, Omron HHX Print E1 Printer Yazıcı ürününü, sayfamızda uygun fiyata bulabilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

178 TL

Kazanacağınız puan 1780 tupara Toplam tutarı: 1.78 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Omron HHX Print E1 Printer Yazıcı

Omron HHX Print E1 Printer Yazıcı

Tansiyon yani kan basıncı, kanın atardamar içerisindeyaptığı basınçtır. Tansiyonun yetişkinlerde normal değeri 10 ila 14 cm (cıvabasıncı). Bu değerin yükselmesi veya azalması sağlığı tehlikeye sokar. Büyüktansiyonun 14ten, küçük tansiyonun 9dan büyük olması hipertansiyona, büyüktansiyonun 10, küçük tansiyonun 6 cm altına düşmesi hipotansiyona sebep olur.

Nabız ise kalbin 1 dakikada kaç kez kasıldığını, hızınıgösterir. Nabza bakarak kalbin düzenli çalışıp çalışmadığı anlaşılabilir. 

Omron HHX Print E1 Printer Yazıcı

Omron HHX Print E1 Printer Yazıcı, 705IT, IQ-142 ve R7tansiyon aletleri ile uyumlu yazıcı.

Ölçümlerinizi takip edebilmeniz için yazılı kopyasınıvermeye yardımcı olur.

Son ölçümü, ortalama ile birlikte hafızadaki tüm ölçümleri vegrafiklerini yazdırabilir.

Kullanımı pratiktir.

Tansiyon ölçümlerini evde kolayca yapabilmenize yardımcıolmak için Omron, tansiyon aletleri geliştirmiştir. Bilekten ve koldan ölçümyapabilen farklı çeşitleri bulunur.  Ölçümlerini saklayarak, takipedebilmelerine yardımcı olmak için Omron, HHX-E1 Printer Yazıcı tasarlamıştır. Sonölçümlerinizi ve hafızadaki tüm ölçümleri yazdırır. Ayrıca tüm ölçümleringrafiklerini de size sunar. Böylelikle önceki ölçümlerinizle birlikte tansiyondeğerlerinizin takibini kolayca yapabilirsiniz.

Omron HHX Print E1 Printer Yazıcı, uygun fiyatıyla ucuzlukve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler