ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

30 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Omron MC-670-E İ-Temp Dijital Derece

zz10128

Markası : Omron

0 Item Items

Koldan ve ağızdan ateşinizi güvenilir ve hızlı bir şeklide ölçebilmenize yardım edecek, Omron MC-670-E İ-Temp Dijital Dereceyi, sayfamızdam uygun fiyata sipariş verebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Daha fazla detay

39.9 TL

Kazanacağınız puan 398 tupara Toplam tutarı: 0.40 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Omron MC-670-E İ-Temp Dijital Derece :

Omron MC-670-E İ-Temp Dijital Derece :

Koldan ve ağızdan ateşinizi güvenilir ve hızlı bir şeklideölçebilmenize yardım edecek bir ateş ölçer derecedir.

Dijital yapıda olan bu derece size kullanma kılavuzu vesaklama kabı ile birlikte gelecektir.

Ayrca ürün size sesle uyarı verecektir, son ölçtüğü dereceyihafızasında tutabilir, pillerini değiştirerek daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Su geçirmez özelliktedir ve 3 basamaklı ekranı bulunur.

Otomatik olarak kapanır.

Omron markası tansiyon ölçer aleti, ateş ölçer dereceleri,nebulizatörler konusunda güvenilir ve kökleşmiş bir markadır.

Omron MC-670-E İ-Temp Dijital Derece :

Bazen ciddi olmayan basit nedenlerle yükselen ateş, bazen deönemli rahatsızlıkların habercisi olabilmektedir, ateşe karşı bazı hassas çocuklardaise havale geçirilmesine yol açabilir. Bu sebeple ateşin sık sık ölçülerek,gerekli müdahalenin yapılması önemlidir.

Omron MC-670-E İ-Temp Dijital Derece, ateş ölçmede kolaylıksağlamaya ve güvenilir sonuçlar alabilmenize yardımcı olur. Ses çıkartarak ölçümüntamamlandığını haber verir. Dijital ekrana sahip olan derece, hafızasında sonölçümün derecesini tutar, otomatik bir şekilde kapanır. Kol altından ve ağızdanölçüm yapmaya uygundur. Dereceyi yetişkinler ve çocuklar kullanabilirler.

Omron MC-670-E İ-Temp Dijital Derece, Turuncu Kasa’dasatılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler