ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Oral B 3D White Luxe Vibrates Titreşimli Diş Fırçası

8047

Markası : Oral-b

0 Item Items

Dişlere parlaklık ve beyazlık sağlamaya yardımcı olabilecek, Oral B 3D White Luxe Vibrates Titreşimli Diş Fırçasını, sayfamızda ucuz fiyata bulabilir ve hemen sipariş vererek, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

20.7 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 206 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 206 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.21 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Oral B 3D White Luxe Vibrates Titreşimli Diş Fırçası

Oral B 3D White Luxe Vibrates Titreşimli Diş Fırçası

Doğru fırçalama tekniği ile sağlıklı diş ve diş etlerine sahip olabilirsiniz. Diş çürükleri ve çekilme gibi diş eti rahatsızlıkları, diş kayıplarına neden olabilir.

Günde iki kez, iki dakika ayırarak, sağlıklı diş ve diş etine kavuşabilirsiniz. üst sağ, üst sol, alt sağ, alt sol olmak üzere ağzın her yerini fırçalayın. Diş fırçalama işleminin son adımında, dili arkadan öne doğru fırçalayarak mikropları uzaklaştırabilirsiniz. Bu işlem nefesin kötü kokmasını engellemede yardımcı olur.

Oral B 3D White Luxe Vibrates Titreşimli Diş Fırçası

Oral B 3D White Luxe Vibrates Titreşimli Diş Fırçası, diş macunu etkinliğini en üst seviyeye çıkarmada yardımcıdır.

Uzun ve açılı kılları arasındaki çift parlatıcı kap, diş macunun etkisini arttırmaya yardım eder. Fırça, diş macununu çevreler ve lekeleri uzaklaştırarak, dişlere beyazlık sağlamaya yardım eder.

Bilinen Oral-B Advantage Diş Fırçasının, parlatıcı kap kıl içeriğiyle yeniden tasarlanmış halidir.

Daha parlak dişler ve güzel gülümsemeler için dişleri temizlemeye ve beyazlatma sağlamaya yardım eder. Dişlerdeki lekeleri uzaklaştırarak, dişleri ve beyazlatmaya yardım eder.

Çok kesitli Power Tip kıllar: diş minesine hassas davranır.Ulaşılması güç diş ve diş eti plağı biriken yerleri temizlemede yardımcı olur.

Parlatıcı kap kıl tasarımı: diş fırçasının diş macununu tutmasını sağlar.

Mavi renkli gösterge kıllar: kullandıkça renk solar, diş fırçasının yıpranmasını ve fırçanın ne kadar etkisi kaldığını gösterir.

Ergonomik, kaymaz sap: kullanımı kolaylaştırır, güvenli tutuş sağlar, kontrolü sağlamada yardımcı olur.

Diş fırçasının yaydığı titreşim hareketleri, diş yüzeyindeki lekeleri gidererek, beyazlık ve parlaklık sağlamaya yardım eder.

Oral B 3D White Luxe Vibrates Titreşimli Diş Fırçası, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.