ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Oral B Complete 5 Way Clean Diş Fırçası Medium

30059

Markası : Oral-b

0 Item Items

Oral B Complete 5 Way Clean Diş Fırçası Medium, dişlerinizdeki plak oluşumlarını temizlemeye, diş etlerine masaj etkisi sağlamaya ve dili temizlemeye yardım eder. Özel fırçası ile en zorlu bölgeler de bile etkilidir.

Daha fazla detay

15.79 TL KDV DAHİL

14.21 TL KDV DAHİL

10% indirim

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 142 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 142 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.14 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Oral B Complete 5 Way Clean Diş Fırçası Medium

Oral B Complete 5 Way Clean Diş Fırçası Medium

Marka Adı : Oral B

Ürün Adı :Oral B Complete 5 Way Clean Diş Fırçası Medium

Ürün Miktarı : 1 Adet orta sertlikte diş fırçası

Ürün Özellikleri : Diş ve dil temizliği için tasarlanmış, plakları gidermeye yardımcı bir üründür. Özel fırça yapısı ile zorlu bölgelerdeki plakları gidermeye, dişlerinizde üstün bir temizlik sağlamaya yardım eder. Diş ve diş etinin birleştiği bölgenin temizliğini sağlamaya da yardımcı olan ürün, diş etlerine masaj etkisi sağlamaya da yardım ederek ağız içine sağlıklı ve temiz bir görünüm sunmak için yardımcıdır.

Sonuç : Diş temizliğiniz için yardımcı fırçadır.

Kullanım Şekli : Dişler, her gün düzenli olarak her yemek sonrası fırçalanmalıdır. Her fırçalama yaklaşık 2 dakika kadar yapılmalıdır.

İçerik : Diş fırçası

Diş ve ağız içinin temizliği oldukça önemlidir ve küçük yaşlardan itibaren dişlerin düzenli olarak fırçalanması önemlidir.

Sıradan diş fırçalarıdişlerin ön yüzeyindeki plakları temizlerken Oral B Complete Diş Fırçası Orta, özel yapısı ile dişlerin üstü, kenarları ve çevresini de kolayca temizleyerek daha etkili bir hijyen sağlamaya yardım eder. Ayrıca fırçanın üzerindeki kıllar diş etlerinize de masaj yapmaya yardımcı olur, bu şekilde kan dolaşımı hızlanır ve diş etleri de plaklardan temizlenmiş olur.

Oral B Complete Diş Fırçası Orta :

Fırçanın arka tarafı da dilinizi temizlemek için tasarlanmıştır, dil yüzeyinin temizlenerek nefesinizin tazelenmesine, ferahlamasına yardımcı olur.

Dişlerin her yemek sonrasında fırçalanması önerilir ve fırçalama sırasında en az 2 dakika süre ayrılmalıdır. Dişler yukarıdan aşağıya, sağdan sola fırçalanır ve arka yüzeyleri de alt dişlerde yine aşağıdan yukarı, üst dişlerde ise yukarıdan aşağı doğru fırçalanmalıdır. Ardından dilinizi fırçalayarak temizleyin. Ardından ağız çalkalama suyu kullanarak daha etkili bir temizleme sağlayabilirsiniz.

Dişler temizlenmezse üzerlerinde plaklar birikir ve bu plaklar dişin çürümesine neden olur. Bu nedenle bunların temizlenmesi çok önemlidir. 

Tek bir dişin sağlığı bile vücut sağlığınız için oldukça önemlidir.

Oral B Complete 5 Way Clean Diş Fırçası Medium, Turuncu Kasa sayfasında ucuz fiyata satılan bir üründür.