ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Otifleks Çam Tipi Kulak Tıkacı (M)

10166

Markası : Otifleks

0 Item Items

Kulağa su kaçması ve gürültülere karşı koruma sağlamaya yardım eden, Otifleks Çam Tipi Kulak Tıkacını, M formuyla bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

10 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 100 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 100 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.10 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Otifleks Çam Tipi Kulak Tıkacı (M) :

Otifleks Çam Tipi Kulak Tıkacı (M) :

Kulağa su kaçması ve gürültülere karşı koruma sağlamaya yardım eden bir tıkaçtır.

Özel ve yumuşak yapısı ile vücudunuzun ısısına göre kulağa daha iyi yerleşerek su ve ses geçirmeyi engellemeye yardım eder.

Kulağın yapısına bağlı olarak bazı kişilerin kulağına daha kolay bir şeklide su kaçabilir, bunu engellemeye yardımcı olabilmek için Otifleks firmasının pek çok farklı özellikte ve farklı çeşitlerde kulak tıkaçları bulunmaktadır. Çam tipi tıkaçlar faklı boyutlarıyla size en iyi konforu ve etkiyi sunmak için çalışmaktadırlar.

Kulağa kaçan su klor içeren bir yapıda ise kulak için daha fazla zarara neden olabilmektedir.

Otifleks Çam Tipi Kulak Tıkacı (M) :

İşitme kayıplarına bile yol açabilen su kaçmasının engellenmesinin yanı sıra sizi rahatsız eden seslerden gürültüden uzak kalmanıza da yardım edecektir. Ses ve toz geçirmeyen yapısı ile kulaklar kontrol altında.

Ayrıca gürültülü bir ortamda ders çalışmak, horlayan biriyle uyumak, ya da komşudaki tamirat sesleri varken uyumak zorunda kaldığınızda yardımınıza yetişecektir. Ses geçirmemeye yardım ederek daha sessiz bir ortamda uyumanıza ya da ders çalışmanıza yardım edebilir.

Otifleks Çam Tipi Kulak Tıkacı (M), Tasarlanmış olduğu özel maddeler sayesinde kulağınızı su kaçmasına, toza ve gürültüyü engellemeye yardım eder.

Kullanım Şekli :

Tıkaçları dışarıdan gelen sesler kesilene kadar yavaşça kulak kanalına doğru ittiriniz.

Elinizle iyice oturduğuna emin olunuz.

Çıkarırken de kolaylık ve güvenlik amacıyla tasarlanmış olan piminden çekiniz.

İpleriyle iki tıkaç bir birine bağlıdır.

Ses, toz ve su geçirmeyen özelliktedir.

Kullandıktan sonra ürünü ılık sabunlu su ile yıkayıp kuruttuktan sonra kutusunda muhafaza ediniz.

Uçaklarda kullanımda inişten önce takmanız tavsiye edilmez.

Çocuklar ebeveynlerinin yardımı ile kullanabilirler,genellikle küçük çocuklarda S formu tercih edilir.

Otifleks Çam Tipi Kulak Tıkacı (M), Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.