ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Otifleks Doğal Balmumu Kulak Tıkacı 4lü

10168

Markası : Otifleks

0 Item Items

Kulağı, sudan, tozdan ve gürültülerden korumaya yardım eden, Otifleks Doğal Balmumu Kulak Tıkacını, 4lü şekilde, bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

16 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 160 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 160 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.16 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Otifleks Doğal Balmumu Kulak Tıkacı 4lü :

Otifleks Doğal Balmumu Kulak Tıkacı 4lü :

Doğal malzemelerden üretilmiş olan kulak tıkaçları ile en etkili sonuçları alırken doğal malzemelerin yapısından kaynaklanan rahatlık ile kendinizi rahat hissedersiniz.

Pamuk ve balmumunun birleşiminden oluşan tıkaçlar, kullandıkları ürünlerin doğallığına önem veren kişilerin tercihi olmaktadır.

Balmumundan tasarlanan kulak tıkaçları vücudunuzun normal ısısına göre daha fazla yumuşayarak kulağınızın içini daha fazla kaplar ve rahatsızlık hissetmenize neden olmaz.

Varlığını bile unutacağınız kadar rahat bir kullanım sağlamaya yardım eder.

Paket içerisinde 4 adet ürün bulunur ve ürünler zararlı kimyasallar kullanmadan formüle edilmişlerdir ve kulaklarınızı, sudan, tozdan ve gürültülerden korumaya yardım eder.

Pek çok kulak tıkacı kulağınıza rahatsızlık verir, çıkartmak için sabırsızlanırsınız, ya da tıkaç kulağınızda olsa bile suyu, gürültüyü yeterince engelleyemez, kulakta durmaz, kolayca çıkar.

Otifleks Doğal Balmumu Kulak Tıkacı 4lü, ile kulaklarınızda rahatlık. Siz çıkartana kadar kulağınızda kalır, rahatsızlık hissi vermeden dışetkilere karşı koruma sağlamaya yardımcı olur.

Otifleks Doğal Balmumu Kulak Tıkacı 4lü :

Kulağa su kaçması bazen önemsenmese de çıkartamadığınız ve uzun süre kalan su, klorlu su ya da zaten kulaklarda, kulak zarında bir sorun yaşıyorsanız kulağınıza kaçabilecek olan su işitme kaybına bile neden olabilecek önemli zararlara sebep olabilir.

Balmumu tıkaçlar kulak içerisine değil, dış kulak üzerinde kullanılmalıdır.

Her tıkaç özel kutusu içerisindedir, el değmeden paket yapılmıştır

Doktorunuz, kulağınızı su kaçmasına karşı korumanız gerektiğini söyleyebilir, böyle durumlarda, duş alırken ya da yüzerken kulakları özenle koruyabilmeniz gerekmektedir.

Otifleks markası kulaklarınızı koruyabilmek için pek çok farklı özellikte ürünler tasarlamaktadır.

Sadece dış kulakta kullanılır. Elinizle kolaylıkla şekil verebilirsiniz.

Otifleks Doğal Balmumu Kulak Tıkacı 4lü, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.