ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Otifleks Uyku Kulak Tıkacı Medium

10137

Markası : Otifleks

0 Item Items

Sessiz ortamda uyumanıza yardımcı olabilecek, Otifleks Uyku Kulak Tıkacı Medium ürününü, sayfamızdan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

12 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 120 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 120 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.12 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Otifleks Uyku Kulak Tıkacı Medium

Otifleks Uyku Kulak Tıkacı Medium

Kulak tıkaçlarını genellikle seyahatta gürültülü ortamla karşılaşınca, eşimiz horladığında ve kulağımıza su kaçtığında kullanmayı düşündüğümüz ürünlerdir. Kulak tıkacı günlük hayatta sıklıklakullanabileceğimiz ürünlerdir. Çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz Otifleks kulak tıkaçları ihtiyaç halinde yardımcı olur. Otifleks kulak tıkaçları, sağlıklıbiçimde size sessiz ortam sunmaya yardım eder. Vücut ısısı ile yumuşayan Thermoactive malzemeden elde edilmiştir.

Sessiz uyumanıza yardımcı olmak için tasarlanan Otifleks Uyku, kulağınızda dışarı taşmadan durur, yastığa başınıza koyduğunuzda rahatsız etmez. Kalıplama teknoloji ile ses yalıtımı yapmaya yardımcıdır. Avrupa Birliği ve Amerikan standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Uyurken ortamın sessiz, karanlık ve ılık olmasını isteriz. Çoğumuz sesten pek etkilenmese de bazılarımız sesli ortamda uyuyamaz. Etraftan gelen araba sesleri, horlama sesleri, çocuk sesleri gibi sesler uyumamız etkiler. Rahat,iyi ve verimli uyuyamadığımız zaman huzursuz ve sinirli oluruz. Gün içerisinde verimimiz de düşer. Otifleks Uyku sessiz bir ortam sunarak, rahat uyumanıza yardım eder. Hafif yapısı ile kulağınızda hissetmeden, rahatsız olmadan uyuyabilirsiniz.

Otifleks Uyku Kulak Tıkacı Medium

Otifleks Uyku Kulak Tıkacı Medium, medium boydaki kulak tıkaçları, sessiz uyumanıza yardım eder.

Banyo, deniz, havuz ve sesli ortamlarda kullanılabilir. Ses,su ve toza karşı etkilidir. Uçak kullanımında inişten önce kullanılmamalıdır. Seyahatte,duşta ve uyurken kullanılmak üzere tasarlanmış kulak tıkacıdır.

Kullanım Şekli:

Tıkacı pim kısmından tutup, kulak kanalına itiniz. Parmak ucuile hassaslığını kontrol edebilirsiniz. Çıkarırken pimi tutup çekiniz. Kullanım sonrası tıkacı su veya sabunlu suyla yıkayınız. Kullanmadığınız zamanlarda kutusunda saklayınız.

Otifleks Uyku Kulak Tıkacı Medium, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.