Filtre

Markalar

Kategori

Seçimi sıfırla

Fiyat

166 - 168 TL

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Otobronz Ürünleri

Otobronz Ürünleri :

Her insan kendini farklı şekilde beğenir, bazı kişiler esmer olmaktan pek hoşlanmaz, bazı kişiler daha esmer ya da bronz bir görünüm ister, bu kişisel bir tercihtir.

Her cilt renginin kendine göre bir güzelliği vardır. Ancak bazı kişiler ise bronz görünümü daha çok tercih eder ve yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da bronz görünmek isterler. Bu ihtiyacınız için tasarlanmış olan pek çok otobronz ürün çeşidi bulunmaktadır.

Günümüzde yapılan araştırmalar güneş ışınlarının pek çok zararlı etkisini ortaya çıkartmakta ve uzmanlar bu konuda insanları uyarmaktadır. Özellikle de cildiniz çok açık renk tonundaysa ve hassas ise güneş daha fazla ve kolay bir şekilde hasar verebilir. Bu nedenle otobronz ürünleri kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Özellikle de bir davete katılacaksanız, sizin için özel bir günse kendinize daha özenli bir bakım istersiniz, seçtiğiniz kıyafetin üzerinizde daha göz alıcı durması, saç renginizin daha güzel görünmesini istersiniz. Bu da bazen teninizin biraz daha bronz görünmesi ile sağlanabilecekse otobronz ürünleri tüm vücudunuzda ya da yüzünüzde kullanabileceğiniz çeşitleri inceleyerek satın alabilirsiniz.

Solaryum kış aylarında bronz görünmek isteyenlerin tercihi olsa da en az güneş kadar zararlı etkileri olduğu da bilinmektedir. Cildin hem istediğiniz gibi bronz bir görünüme sahip olması, hem de zararlı uv ışınlarının ve solaryumun zararlarından uzak durabilmek için, ya da bronzlaşmanıza yetebilecek kadar güneş yoksa otobronz ürünleri tercih edebilirsiniz.

Özellikle açık renk, giysiler, gelinlik gibi beyaz kıyafetler, ya da parlak renkler bronz tende biraz daha hoş duracaktır.

Turuncu kasa sayfalarında bulabileceğiniz pek çok markaya ait otobronz ürünleri uygun fiyatlar ve farklı ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor, ürünleri inceleyin kalite ve ucuzluğun farkını görün.