Filtre

Markalar

Kategori

Fiyat

3 - 87 TL

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

outlet ürünler

Outlet Ürünler :

Hayatımızın her alanında karşımıza çıkan Outlet ürünler özellikle daha ucuz fiyatları ile bize hep cazip gelmiştir.

Outlet ürünler, Turuncu Kasa’da size en dürüst satış ilkesi ile sunulmaktadır.

Turuncu Kasa satışa sunmuş olduğu ürünlerinde son kullanma tarihlerinde en az 1 yıl sonrasının garantisini vermektedir. Bu tarih 1 yılın altına düştüğünde, ürünlerin kendisinde hiçbir hasar olmadığı halde kutularında meydana gelen ufak hasarlarda, ürünlerin elimizde fazla stoklanmış olması gibi nedenlerle de sizlere bunu dürüstçe belirtip zaten uygun fiyatlarla sattığımız ürünlerimizde extra indirimler uygulayarak sizlere Outlet kategorisini sunduk.

Kozmetik ürünler, anne bebek ürünleri, cinsel sağlık ürünleri, ağız ve diş bakım ürünleri, besin takviyeleri, sporcu ürünleri, sağlık ürünleri, medikal ürünler gibi pek çok ürün çeşitlerimizde Outlet Ürünler karşınıza çıkabilir.

Yüzlerce marka ve binlerce ürün çeşidine sahip olan Turuncu Kasa, bu markalardan ve ürünlerden farklı özelliklerde geniş bir ürün yelpazesini Outlet Kategorisine dahil etmiştir.

Ürünlerin özellikleri hiçbir şekilde zarar görmemiş, ancak dış ambalajlarında ürünü etkilemeyecek şekilde oluşan hasarlar, ya da sadece 1 yılın altına inen son kullanma tarihleri fiyatlarının daha ucuz bir şekilde tasarlanması için etkilidir.

Turuncu Kasa olarak bazen ürünlerimizi daha fazla miktarlarda aldığımızda bizlerin elde etmiş olduğu indirimleri sizlere de yansıtmakta ve stok fazlası olan bu ürünleri de Outlet kategorisinde sizlere sunmaktayız.

Outlet Ürünleri gönül rahatlığı ile sipariş ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Fiyatlara inanamayacak ve ürünlerin kalitesini kullandığınızda kendiniz göreceksiniz.

Her ihtiyacınız için bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi ile Turuncu Kasa size pek çok kaliteli ürünü avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri ile beğenilerinize sunmuştur. Sitemizi inceleyerek ürünlerin özelliklerini ve outlet kategorisindeki ürünlerin açıklamalarını öğrenebilirsiniz.

Outlet ürünleri inceleyin uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz pek çok ürün seçeneğine kolayca ulaşın.

Müşteri memnuniyeti için bir ilk, kozmetik kategorisindeki Outlet ürünler ile geniş ürün seçeneğine ulaşabilirsiniz.

74 ürün bulundu
74 parçadan 1 - 23 arası gösteriliyor.