ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Palmolive Naturals Nourishing Bal & Süt Duş Jeli 250 ml

8454

Markası : Palmolive

0 Item Items

Cildinizi temizlerken, yumuşatmaya yardımcı olabilecek, Palmolive Naturals Nourishing Bal & Süt Duş Jelini, bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

11 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 110 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 110 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.11 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Palmolive Naturals Nourishing Bal & Süt Duş Jeli 250 ml:

Palmolive Naturals Nourishing Bal & Süt Duş Jeli 250 ml :

Bal ve sütün harika bileşimi ile nefis kokusu sizi kendine çekecek.

Duştan çıkmak istemeyeceksiniz.

Kokusunun çok güzel olmasının yanı sıra bal ve sütün cildinize bakım sağlamaya yardımcı, yumuşaklık veren etkisiyle de cildinizde temizlik sağlayabileceksiniz.

Cildiniz için kuruluk önemli bir sorundur ve ihmal edilmemelidir.

Cilt pek çok neden bağlı olarak kuruyabilir, kuruluk da ciltte hasar oluşmasına, cildin canlılığını yitirmesine, pul pul dökülmelere neden olabilmektedir.

Cildin kendi koruyucu yağları vardır ve bu doğal yağlar özellikle dış hasarlara karşı cildinizi korumaya yardım eder, bu doğal yağlar hasar gördüklerinde cildiniz kolayca dış hasarlara açık hale gelir ve kuruluk sorunu oluşmaya başlayabilir.

Kuruluk da cilt için oldukça ciddi bir sorundur, engellenemediğinde kalıcı hasarlara, ciltte kaşıntılara neden olabilmektedir.

Palmolive Naturals Nourishing Bal & Süt Duş Jeli ile yapacağınız banyo ile cildinizde yumuşaklık etkisi elde edebilirsiniz. Kokusunun kalıcı ve güzel etkisi de size hiç çıkmak istemeyeceğiniz duş keyfi yaşatabilecek.

Palmolive Naturals Nourishing Bal & Süt Duş Jeli 250 ml :

Bal ve sütün cilt üzerindeki etkisi yüz yıllardır bilinmekte ve eski çağlardan beri kadınlar bu ikilinin gücünden ciltlerinde faydalanmaktadırlar.

Cildiniz ömür boyu sizinle beraber, değiştiremeyeceğiniz bir giysi gibidir ve korunması çok önemlidir.

Bu nedenle doğru ürünler kullanarak temizlik ve bakımlarının yapılması çok önemlidir, ihmal edilmemelidir.

Banyo lifi ile köpürterek tüm vücudunuza uygulayın, bol suyla durulayın.

Palmolive Naturals Nourishing Bal & Süt Duş Jeli 250 ml,Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan duş jelidir.