ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Pharmaton Kiddi Şurup 100 ml

3108

Markası : Pharmaton

0 Item Items

Çocuklar için tasarlanmış olan, Pharmaton Kiddi Şurubu, 100 ml'lik boyutu ile bu sayfadan uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

18.9 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 188 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 188 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.19 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Pharmaton Kiddi Şurup 100 ml :

Pharmaton Kiddi Şurup 100 ml :

Çocuklarımız her şeyden kıymetlidir ve bizim için çok değerlidir ve onlar için her zaman en iyisini isteriz, onları her türlü kötülüğe karşı korumaya çalışırız.

Pharmaton Kiddi Şurup 100 ml, çocuklar için tasarlanmış olan, şurup formunda bir üründür.

"Vitaminler, sağlıklı yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan organik bileşiklerdir. Vitamin Latince yaşam anlamına gelen "vita” sözcüğünden kaynaklanır. Vitaminler yağda ve suda eriyenler olarak iki gruba ayrılır .”(1)

"YAĞDA ERİYEN VİTAMİNLER : A, D, E ve K vitaminleridir .

SUDA ERİYEN VİTAMİNLER : B grubu vitaminler ile Cvitaminidir .”(1)

Pharmaton Kiddi Şurup 100 ml :

"Vitaminin kelime anlamı yaşam amini'dir. Diğer organikbesin maddelerinden farkı, doku yapısına girmemeleri ve organizmaya enerjisağlamamalarıdır. Genel olarak eksojen yani dış kaynaklıdır.Organizmaya birvitamin yeteri kadar girmezse hafif bazı bozukluklar husule gelir.”(2)

"Canlıların sağlıklı bir yaşamı devam ettirebilmesi içingerekli olan vitaminlerin önemi son zamanlarda ancak anlaşılabilmiştir. Sadecekarbonhidrat,lipit, protein ve minerallerle beslenmenin canlılar için yetersizolduğu anlaşılmıştır.Vitaminlerin biokimyasal açıdan en önemli görevi, birçokvitaminin enzimatik reaksiyonlarda ko-faktör olarak çok önemli roloynamalarından ileri gelir.”(2)

Kaynaklar :

(1) http://bilheal.bilkent.edu.tr/aykonu/AY2002/April2002/vitaturk.htm

(2)http://w2.anadolu.edu.tr/aos/kitap/EHSM/1214/unite08.pdf

Pharmaton Kiddi Şurup 100 ml, Turuncu Kasa’da satılan veucuz fiyata sahip olan bir üründür.