ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Philips Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 260ml 12 Ay+ Pipetli

Markası : Avent

12 Item Items

12 aylık ve üzeri çocukların çok hoşuna gidebilecek, Avent Magic Damlatmaz Bardakları, 260 ml' lik boyutuyla bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

49.39 TL KDV DAHİL

32.1 TL KDV DAHİL

35% indirim

- +

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 321 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 321 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.32 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 260ml 12Ay+ Pipetli :

 

Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 260ml 12 Ay+ Pipetli :

Damlatmaz yapısı ile bebeğinizin kendi başına, üstünedökmeden bir şeyler içebilmesini sağlamaya yardım eden bu bardaklar pipetli formu ile deçocukların çok hoşuna gidecek bir bardaktır.

İçerisine su, süt, meyve suyu, mama gibi sıvı şeyler koyabilir,kapağı sayesinde dökülmeden yanınızda taşıyabilirsiniz.

260 ml olan formu ile de bebeğinizin 12. Ayından itibarenkullanabilirsiniz, küçük elleriyle tutabileceği şekilde olan ürün ile rahatçakendi başlarına bir şeyler içebilmenin güvenini kazanacaklar.

Akıtmaz yapıda ve yumuşak silikon uca sahip olan pipetli bardak bebeğin ısırmasına karşı dayanıklı ucuyla kullanışlıdır.

Kapağı döndürülerek kapatılır ve kapak sayesinde ucunun temiz kalmasısağlanmış olur.

Renkli ve hikâye anlatımlı desenleri ile bebeğin dikkatiniçekmeye yardım edecek ve kendi kendine beslenme isteğini de daha çok artabilecektir.

Çocuklar büyümeye başladıklarında artık, yeme ve içmeeylemlerini yardım almadan, kendi başlarına yapmak isterler. Onlarınkendilerine olan güvenlerini arttırmaya yardım için geliştirilmiş olan ve güvenlikullanım sağlamaya yardımcı olacak aksesuarlar ile siz de ebeveynleri olarak onlara destekolabilirsiniz.

Sıvıyı sızdırmaz, çevirmeli kapağı ile kolayca kapanıpaçılabilir. Tüm parçaları ayırarak bulaşık makinesinde yıkayabilir ve gerekli hijyeni sağlıyabilirsiniz.

Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 260ml 12 Ay+ Pipetli :

Avent ürünleri BPA içermez. Bisphenol A (BPA) polikarbon,şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal birmaddedir.

Silikon da son derece dayanıklıdır, ısıya dayanıklı olduğundan kaynatmaya da uygundur, uzun ömürlü bir kullanımsağlamanıza yardım eder.

Yanınızda dökülme yapmadan rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunan ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım için çalışıyor.

Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 260 ml 12 Ay+Pipetli , Turuncu Kasa’da satılan ve fiyatı ucuz olan bir üründür.

 

 

 

07 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım ve bu suluktan memnunum. çocuklarımda rahat rahat su içebiliyor.
(Philips Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 260ml 12 Ay+ Pipetli)

 Report abuse