ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

Bkm Express

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

Philips Avent SCF170/62 Şeffaf Emzik 6-18 Ay 2 li

Markası : Avent

2 Item Items

Avent SCF170/62 6-18 Aylık emziği, 2 li şekilde, şeffaf rengiyle bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyatı ile sipariş vererek, güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

37.01 TL KDV DAHİL

24.06 TL KDV DAHİL

35% indirim

- +

0
1

Kazanacağınız puan 240 tupara Toplam tutarı: 0.24 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde aras kargo ile KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye aras ile4,95 TL, yurtiçi kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Avent SCF170/62 Şeffaf Emzik 6-18 Ay 2 li :

Avent SCF170/62 Şeffaf Emzik 6-18 Ay 2 li :

Bebeğiniz yalancı emzik emiyorsa onu mutlu edecek emzikçeşitleri Avent ürünlerinden biri olabilir. Son derece güvenli, sağlıklı veyapısı ile bebeğin damak, dil, diş eti, diş gelişiminde olumlu katkı sağlamayayardımcı olan emziklerdir.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik ürünler sunan ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım olabilmek için çalışmaktadır.

Pek çok bebeğe sadece annesinin memesini emmek yetmez ya da annememesini hiç almaz, bu gibi durumlarda bebeklerde doğuştan var olan emme içgüdüsünürahatlatmak için bebeğe emzik vermeyi tercih edebilirsiniz.

Bu da bebeğin güven duygusunu geliştirmeye ve emziklerle emme duygusunutatmin ederek, daha huzurlu ve sakin olmasına yardım edebilmektedir.

Avent SCF170/62 Şeffaf Emzik 6-18 Ay, bebeğinizin 6. Ayını doldurmasıylakullanabileceğiniz emziklerdir, 2 tane olduğundan birini yedek bulundurabilir ya da daha uzun süre kullanabilirsiniz. Şeffaf yapısı ile kristal berraklığındadır.

Emzik seçimi önemlidir ; emziğin taban kısmı güvenlik açısından geniş yapıda olmalı ki bebek yutmamalıdır. Ayrıca burun deliklerini kapatmayacak şekildeolması tercih edilmelidir,bu şekilde bebek rahat nefes alabilmelidir.

Avent SCF170/62 Şeffaf Emzik 6-18 Ay 2 li :

Avent emzikler, ortodontik, simetrik ve yumuşaktır.

Kapağı sayesinde de kullanılmadığı zamanlarda da temizkalmasına yardımcı olunur ve kapak kolay kapanabilir özelliktedir.

Emziklerin kalkan kısımları tritan malzemelerdenüretilmiştir ve sağlığa zararlı kimyasal maddeBPA içermemektedir.

Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilen bazı maddelerisertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir .

Simetrik oldukları için her iki yönlü olarakkullanılabilirler ve şekilleri anne memesine benzediğinden bebek kolayca emebilir. Bebek ters olarak emziğiağzına alsa bile simetrik olduğundan dil ve damak gelişimini olumsuz olaraketkilemez. Bebeğin, 6. ayından itibaren kullanılabilir.

Güvenlik açısından emziklerin sık sık değiştirilmesi gerekmektedirve emzikler bebeğe verilmeden önce mutlaka kontrol edilmelidirler.

Avent SCF170/62 Şeffaf Emzik 6-18 Ay 2 li , Turuncu Kasa’dasatılan, ucuz fiyata sahip emziklerdir.