Filtre

Markalar

Seçimi sıfırla

Kategori

Fiyat

22 - 30 TL

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

İnceleme ve Oylar :
Physiolica gifrer

Ortalama: 5 / 5
Marka durumu 1 oy ve 1 kullanıcı incelemesi.
Physiolica Gifrer markasında bulunan burun ve göz damlası ürünleri ile bebek ve çocukların burun tıkanıklıklarını açmaya yardımcı olabilirsiniz.
2 ürün bulunmaktadır
2 parçadan 1 - 2 arası gösteriliyor.
Physiologica Gifrer

Physiologica Gifrer :


Fransa’da üretilen burun ve göz damlası ürünüdür. Hamzaoğlu Kimya Sanayii ve Ticaret A.Ş. tarafından ithal edilen Physiologica Gifrer markası burun ve gözü nemlendirmek, temizlemek için geliştirilmiş serum fizyolojik damladır.


Özellikle küçük çocuk ve bebekler burunlarında kuruyan ve burun tıkanıklığına neden olan mukusu temizleyemezler bu nedenle kuruluğu gidermek, tıkanıklıkları açabilmek için serum fizyolojik damla gibi ürünlere ihtiyaç duyulur.


Physiologica Gifrer, 10 ve 20’li seçeneği ile hem çocuk ve bebekler de hem de yetişkinler de kullanıma uygundur.


Ürün, yetişkinlerin de burun içini nemlendirmeye yardımcı olurken göz içini temizlemeye de yardım eder. Physiologica Gifrer ile küçük çocukların kirpik ve dış göz çevresini de temizleyebilirsiniz.


Her pakette tek kullanımlık olarak bulunan 10 ya da 20 kullanımlık damlalar tek seferde kullanılmalı, kullanılmayan kısım atılmalıdır.


Bebekler ve küçük çocuklar burunları tıkalı olduğunda rahatsız ve bundan dolayı da huysuz olurlar. Sürekli ağızdan nefes almak zorunda olduklarından yemek yerken, su içerken ya da meme emerken zorlanırlar, iştahları kesilir ve aç kaldıkları için de ağlarlar. Özellikle bebekler meme emerken sadece burunlarından nefes aldıkları için yeteri kadar meme ememez ve aç kaldıkları için de ağlarlar.


Burundan aldığınız oksijen bu kanallardan geçerken süzülür, nemlenir ve ısınır oysa nefsinizi ağızdan aldığınızda hava ısınmadan ve süzülmeden kuru bir şekilde ciğerlere ulaşacağından son derece sağlıksız bir durum da ortaya çıkmakta buna olarak da bağlı üst solunum yollarında ve boğaz da çeşitli rahatsızlıklar görülebilmektedir.


Burundan nefes alabilmek hem sağlık hem de günlük yaşamın kalitesi açısından çok önemli bir durumdur.


Physiologica Gifrer Serum Fizyolojik 10 flakon, %0,9 oranında sodyum klorür ihtiva etmektedir. Ürünün içerisinde katkı ve koruyucu maddeler bulunmamaktadır. Kullanımının tek doz olarak tasarlanmış olması da hijyen sağlamaktadır.


Burun deliğinin her birine günde 1 ya da 6 defaya kadar kullanabileceğiniz damla burun tıkanıklığı durumuna göre damlatılır.


Bebeğinizi yatar pozisyona getirerek her burun deliğine ürünü damlattıktan sonra bebeğinizi kaldırarak oturur pozisyona getiriniz ve akan fazla solüsyonu siliniz.


Göz için kullanımında ise göz, damla ile yıkanarak arındırılır. Ardından temiz bir bez yardımı ile kurulanır.


Küçük bebekler de ise göz çevresi, kirpik dipleri damla yardımı ile silinir.


Turuncu Kasa’da satılan Physiologica Gifrer markasındaki ürün çeşitlerine bu sayfadan ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.