ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Phyto Phytodensium Anti Defying 200 ml - Cansız Saçlar İçin Yaşlanmaya Karşı Etkili Bakım Şampuanı

40099

Markası : Phyto

1 Item Items

Phyto Phytodensium Anti Defying 200 ml - Cansız Saçlar İçin Yaşlanmaya Karşı Etkili Bakım Şampuanı

Daha fazla detay

53.00 TL KDV DAHİL

45.05 TL KDV DAHİL

15% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 450 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 450 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.45 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Marka Adı: Phyto

Ürün Adı: Phyto Phytodensium Anti Defying 200 ml - Cansız Saçlar İçin Yaşlanmaya Karşı Etkili Bakım Şampuanı 200 ml

Ürün Miktarı: 200 ml

Ürün Özellikleri: Saça canlılık katmaya yoğun görünümünü tekrardan kazanmasına yardımcı bir üründür. Cansız saçların onarılmasına, güçlenmesine ve kırılmalarına karşı saçı korumaya yardım eder. İçinde bulunan huş ağacı saçın kaybettiği mineralleri tekrardan almasına yardımcı olurken siyah frenküzümü de saçın canlanmasına katkı sağlar.

Sonuç: Cansız saçların canlandırılmasına ve güçlenmesine yardım ederek sağlıklı saçlara sahip olmamıza yardım eder.

Kullanım Şekli: Saçınızı ıslatın ve bir miktar saçınıza sürüp masaj yaparak uygulayınız. Daha sonra bol su ile durulayın.

İçerik: Omega-3 ve omega-6, Frenküzümü, Atkuyruğu, Huş ağacı yaprakları

Bizim için önemli konulardan biri de güzel ve canlı saçlara sahip olmaktır. Ne yazık ki zaman geçtikçe saçlarımız çevresel faktörlerden de etkilenerek canlılığını kaybediyor.

Saçlarımızın eski canlılığını kazanmak için neredeyse tüm ürünleri deniyoruz. Saçlarımız çok değerli olduğu için en uygun ürünü bulmakta zorlanıyor ya da tereddüt ediyoruz.

Phyto serisi bayanların saçlarını özenle inceleyip araştırarak saçlara iyi gelecek ürünleri bizlere sunuyor.

Phyto Phytodensium Anti Defying yani cansız saçlar için yaşlanmaya karşı etkili bu şampuan saçlarımızın tekrardan onarılmasına ve doğal canlılığını kazanmasına katkı sağlar.

Ayrıca Phyto Phytodensium Anti Defying cansız saçların onarımını ve sağlıklı olmasına yardım ederken yaşlanmaya karşıda yardımcı olur.