ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

REN Moroccan Rose Otto Ultra-Moisture Oil 100 ml

18161

Markası : Ren

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz REN Moroccan Rose Otto Ultra-Moisture Oil 100 ml, vücudunuzu nemlendirmeye ve canlandırmaya; ışıltı ve yumuşaklık kazandırmaya yardım eden yağdır.

Daha fazla detay

222 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 2220 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 2220 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 2.22 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

REN Moroccan Rose Otto Ultra-Moisture Oil 100 ml

REN Moroccan Rose Otto Ultra-Moisture Oil 100 ml

Bebekler gibi, yetişkinlerinde bazı zamanlar masaja ihtiyacıvardır. Masaj, gerginliği azaltır, sakinleştirir ve rahatlatır. Ağrıları dindirmedeyardımcıdır.

Kuruluk da yağlanma gibi ciddi cilt sorunudur. Kuruluk,ciltte gerginliğe ve yıpranmalara neden olur. Cilt bariyerleri esnekliğini kaybeder. Yeterli miktarda su tüketmeme, kuru-soğuk hava, güneşışınları, sıcak suyla yıkanmak, yanlış kullanılan ürünler,kozmetikler ciltte kuruluğa neden olur. Ciltte çizgiler ve kırışıklıklar oluşmayabaşlar. Pullanma, soyulma ve dökülmeler meydana gelir. Cilt donuklaşır vematlaşır.

Kuru ve çok nemsiz ciltleri nemlendirmeye ve canlandırmaya yardımcı olmakiçin geliştirilmiş gül aromalı vücut yağıdır. Cildi yumuşatmaya ve cilde ışıltıkazandırmaya yardım eder. Cildin nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Ayrıca ciltteki çatlak oluşumlarını azaltmaya yardımcıdır.

REN, İngiliz dermokozmetik markası olup, 2010’da Londra’dasatışa çıkmıştır. REN, İskandinav dilinde "temiz” anlamına gelir. 5 prensibivardır:

*Doğru bileşenler *Doğru tutum *Doğru bilim *Doğru çevreselduyarlılık *Doğru ürün deneyimi

REN Moroccan Rose Otto Ultra-Moisture Oil 100 ml

REN Moroccan Rose Otto Ultra-Moisture Oil 100 ml, vücutyağı.

Tüm ciltlerin, özellikle kuru ve çok nemsiz ciltlerinkullanımına uygundur.

Cildi nemlendirmeye ve canlandırmaya; cilde ışıltı ve yumuşaklık kazandırmaya yardım eder.

Gül aromalı vücut yağıdır.

Oksidasyonun verdiği zarara karşı cildi korumaya yardımcı olur. Yaşlanmaizlerine karşı savaşır.

Biyoaktifler:

Otto Gül Yağı, Nepal Palmarosa Çimi, Itır Özü, Esansiyel YağAsitleri, Shea Yağı

Kullanım Şekli:

Temiz cilde, emilene kadar masajla uygulayın.

REN Moroccan Rose Otto Ultra-Moisture Oil 100 ml, indirimlifiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncukasa’da.