Filtre

Markalar

Seçimi sıfırla

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Saç dökülmesi sorunu yaşayan kişilere çözüm sunmaya yardımcı olmayı hedefleyen Rephair saç bakım ürünlerini indirimli fiyata satın almak için bu sayfadan sipariş verebilirsiniz.

2 ürün bulunmaktadır
2 parçadan 1 - 2 arası gösteriliyor.
rephairSaç dökülmesi hem erkeklerin hem de kadınların sıklıkla yaşadıkları sorunlardan biridir. Pek çok kişi bu sorunla başa çıkabilmek için farklı yöntemler ve farklı ürünler denemiştir.

Saç dökülmesinin pek çok farklı sebebi bulunmaktadır. Stres, üzüntü, yanlış beslenme, mevsim geçişleri, kuaför işlemleri, saç şekillendiriciler, kullanılan yanlış saç bakım ürünleri saç dökülmesine neden olabilir. Çevresel faktörlerin dışında genetik ve hormonal sebepler de saç dökülmesinin sebeplerinden olabilir.


Sağlıklı, gür, canlı ve parlak görünen saçlara sahip olmayı herkes ister. Aslında sağlıklı saçlara sahip olmak bir hayal değildir. Saçın ihtiyacına ve yapısına uygun ürünlerin tercih edilmesi saç bakımında oldukça önemlidir.


Rephair markası, saç dökülmesi sorununa karşı geliştirdiği ürünler ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Rephair şampuan ve Rephair losyon, saç bakımında kullanabileceğiniz ürünlerdir. Rephair saç köklerinin güçlenmesine, saç tellerinin sayısını artırmaya ve saçların yoğunlaşmasına yardımcıdır.


Rephair kullanıcı yorumları olumlu yöndedir.


Rephair Şampuan; bitkisel özlerle formüle edilmiştir ve dermatolojik olarak güvenliği test edilmiştir. Saç derisinde herhangi bir tahrişe ve alerjiye sebep olma ihtimalinin minimum olduğu belirtilmiştir. Saçın temizlenmesinde ve saç bakımında size yardımcı olur. Rephair saç şampuanının düzenli olarak kullanılması önerilir. Rephair şampuanın kullanımı oldukça kolaydır.


Repair Losyon; günlük kullanıma uygun olan ürün saçlarda yağlanmaya neden olmaz. Temiz saça uygulama yapılır. Saç derisine yeteri kadar losyon püskürtülür ve saç diplerine hafifçe masaj yaparak uygulanır. Kullandıktan sonra durulamaya ya da saçı yıkamaya gerek yoktur. Rephair losyon kullanımı oldukça pratiktir.


Rephair saç bakım ürünleri, Turuncukasa.com adresinde indirimli fiyata satılmaktadır.