ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Sally Hansen Airbrush Shimmer - Işıltı ve Parlaklık Veren Şeffaf Sprey

30713

Markası : Sally Hansen

0 Item Items

Sally Hansen Airbrush Shimmer - Işıltı ve Parlaklık Veren Şeffaf Sprey, bacaklara ipeksi ve parlak bir görünüm sunmaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir.

Daha fazla detay

84.5 TL KDV DAHİL

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 845 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 845 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.85 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 3,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Sally Hansen Airbrush Shimmer - Işıltı ve Parlaklık Veren Şeffaf Sprey

Sally Hansen Airbrush Shimmer - Işıltı ve Parlaklık Veren Şeffaf Sprey

Marka Adı: Sally Hansen

Ürün Adı: Sally Hansen Airbrush Shimmer - Işıltı ve Parlaklık Veren Şeffaf Sprey

Ürün Miktarı: 113,4 g

Ürün Özellikleri: Bacaklara ışıltı ve parlaklık vermeye yardımcı şeffaf bacak spreyidir. Retinol, Vitamin C, K ve E içeren bir formüle sahiptir. Bacaklara pürüzsüz bir görünüm sunmaya ve leke gibi kusurların görünümünü düzeltmeye yardımcı olabilir. Kısa bir süre içinde kurur. Cilde yumuşak, kadifemsi bir his sağlamaya çalışır. Bulaşmaz ve su geçirmez özelliğe sahiptir. Etkisini uzun süre korumayı amaçlar.

Işıltılı bir görünüm için tek başına veya Airbrush Legs bacak makyajı üzerine uygulama yapabilirsiniz.

Sonuç: Bacaklara ışıltılı ve parlak bir görünüm sunmaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Ürünü kullanmaya başlamadan önce iyice çalkalayın. Yaklaşık 20 cm uzaklıktan direkt olarak bacaklarınıza püskürtünüz, elinizle yaymayınız. Kıyafetlerinizi giymeden önce iyice kuruduğundan emin olmalısınız. Duş esnasında su, sabun ve duş süngeri ile temizleyebilirsiniz.

Eğer ürünü kullanmadan önce Airbrush Legs kullanacaksanız, Airbrush Legs’in eşit bir biçimde dağıldığından ve iyice kuruduğundan emin olmalısınız.

 

Kadınların en fazla önem verdikleri bölgelerden biri de bacak bölgesidir. Pürüzsüz, parlak ve kusursuz görünen bacaklar, kişinin kendisini iyi hissetmesini sağlayabilir. Özellikle yaz aylarında etek, elbise ve şort ile pürüzsüz bacaklar daha çok dikkat çeker.

 

Sally Hansen Airbrush Shimmer; bacaklara pürüzsüz bir görünüm sunmaya yardımcı spreyidir.

İçerdiği çeşitli vitaminler ile bacaklara ipeksi bir dokunuş sağlamaya çalışır. Bacak kusurlarının görünümünde hafifleme sağlamaya yardımcı olur.

Bulaşmaz ve su geçirmez özelliği ile etkisini uzun süre korumaya çalışır. Sabun, su ve lif yardımıyla kolayca çıkarılabilir.

 

Sally Hansen Airbrush Shimmer - Işıltı ve Parlaklık Veren Şeffaf Sprey, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.