ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

3 Al 2 Öde Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Sensodyne Hızlı Rahatlama Diş Macunu 75ml

8036

Markası : Sensodyne

0 Item Items

Hassas dişler için geliştirilmiş olan, Sensodyne Hızlı Rahatlama Diş Macununu, indirimli fiyata satın almak için, bu sayfadan hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

23.75 TL KDV DAHİL

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 237 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 237 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 0.24 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
Aynı zamanda 150TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA !
Kargo ücretimiz Tüm Türkiye' ye 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Sensodyne Hızlı Rahatlama Diş Macunu 75ml

Sensodyne Hızlı Rahatlama Diş Macunu 75ml

Soğuk ve sıcak yiyecek ve içecek tüketiminde dişlerde ağrı hissedenler için geliştirilen diş macunudur. Sensodyne Hızlı Rahatlama, diş yüzeyinde mineral benzeri sızdırmaz bir tabaka oluşturarak hassas dişlerin rahatlamasına yardımcı olur. Sensodyne Hızlı Rahatlama & Uzun Süreli Koruma diş macunu, dişlerin diş eti ile birleştiği kısma masaj yaparak etkisini gösterir.

Hassas dişler için rahatlama sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Parmak ucu ile 60 saniye boyunca hassas bölgeye masaj yapıldığında rahatlamaya yardım eder.

Hassas dişler için mineral tabaka oluşturmaya yardımcıdır. Günde 2 kez kullanım sonucunda hassas dişler için koruma sağlamaya yardımcı olur.

Sensodyne Hızlı Rahatlama içerisinde kalsiyuma benzerstronsiyum asetat bulunur. Stronsiyum, dentindeki kalsiyum kaybının bir kısmını doldurur ve açığa çıkan dentindeki tübülleri tıkar. Tübüller içinde bulunan diş sızısına neden olan sıvı geçişini önler.

Hassas dişlerde sıcak, soğuk, tatlı ve ekşi yiyecek ve içecek tüketildiğinde ağrı ve sızı hissedilir.

*Diş minesine zarar veren asitli içeceklerin çok fazla tüketilmesi, diş hassasiyetine sebep olan nedenlerdir.

Diş hassasiyeti her üç kişiden birinde görülen genel bir sorundur. Hassas dişler için üretilen Sensodyne diş macunları diş hassasiyetini gidermeye yardımcı olur.

Sensodyne ürünleri diş hassasiyetini gidermenin yanı sıra dişleri beyazlatmaya ve diş ve dişeti sorunlarınızı gidermeye yardımcı olur.Ağız ve diş sağlığına yönelik çözümler sunan ürünler sunar.

Kullanım Şekli:

Günde 2 kez kullanılır. Kutu üzerindeki kullanım talimatın auyunuz.

Sensodyne Hızlı Rahatlama Diş Macunu 75ml, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.